ODWOŁANY | Baranovski | koncert

ODWOŁANY | KONCERT BARANOVSKI

KOMUNIKAT OD ORGANIZATORA PONIŻEJ:

BARANOVSKI a właściwie Wojciech Baranowski, to polski wokalista, znany również jako producent i twórca tekstów piosenek. Na swoim koncie ma cztery radiowe przeboje, nominację do Fryderyka w kategorii „fonograficzny debiut roku“, a z koncertami zaliczył niemal wszystkie najważniejsze festiwalowe sceny w kraju. Zapraszamy na koncert BARANOVSKIEGO w Suwałkach już 25 lutego!

Bilety od 100 zł 
organizator: Radpol Andrzej Radek

godzina 19.00

zamów transport door-to-door >>

Właśnie minął rok od premiery drugiego albumu BARANOVSKIEGO zatytułowanego „BARANOVSKI 2“. To na tej płycie znalazły się przebojowe single „Nie mamy nic“, „Momenty“, „Wolność“ oraz przede wszystkim „Lubię być z nią“. Klipy do tego ostatniego w wersjach studyjnej i akustycznej przekroczyły już 55 milionów wyświetleń na YT, sam singiel stał się Diamentowym. Album „BARANOVSKI 2“ nagrodzony został Złotą Płytą, podobnie jak wydany w 2019 rok płytowy debiut BARANOVSKIEGO pt. „Zbiór“. Ostatni rok to dla BARANOVSKIEGO przede wszystkim intensywna trasa koncertowa. W samym tylko letnim sezonie artysta wraz ze swoim zespołem zagrał ponad 50 koncertów, występując m.in. na Męskim Graniu oraz festiwalach Olsztyn Green i Re:Rzeszów. Obecnie BARANOVSKI pracuje nad swoim trzecim albumem, który ukaże się wiosną 2023 roku. Jego pierwszym zwiastunem jest singiel „Joker“. Pod pseudonimem BARANOVSKI kryje się wokalista, muzyk, kompozytor i producent Wojtek Baranowski. Zadebiutował w 2018 roku, rok później miał już na swoim koncie cztery radiowe przeboje, nominację do Fryderyka w kategorii „fonograficzny debiut roku“, a z koncertami zaliczył niemal wszystkie najważniejsze festiwalowe sceny w kraju. Cztery lata od debiutu może się pochwalić Złotymi Płytami za oba dotychczas wydane albumy, Diamentowymi i Platynowymi Płytami za single, dwoma numerami jeden na oficjalnym Airplay Chart oraz opinią jednego z najciekawszych artystów na polskiej scenie muzyki pop.

BARANOVSKI pracuje nad swoim trzecim albumem, który ukaże się w pierwszej połowie 2023 roku. Jego pierwszym zwiastunem jest singiel Joker.


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją

Regulaminu imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>>

8 października 2023
19:00 — 21:00 (2h)

ul. Jana Pawła II 5

Wszyscy

Link do wydarzenia