„Szalone Nożyczki” Teatr Komedia – nowość

Najnowsza odsłona spektaklu wpisanego do Księgi rekordów Guinnessa! Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. „Szalone nożyczki” – utwór cieszący się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50 lat.

18.11.2023, godzina 17.00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5
zamów transport door-to-door

organizator: ARTEX JACHIMOWICZ s.k.a.


Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu – właścicielka lokalu nie żyje… Detektywi mają nie lada wyzwanie, by rozwiązać kryminalną zagadkę: kto zabił?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw, ale nikt nie przyznaje się do zbrodni. Wtedy do akcji wkracza publiczność!

Interakcja publiczności z aktorami oraz towarzyszący wszystkiemu humor sięgają zenitu. To, jaki będzie finał, pozostaje w rękach widzów – ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo!

„Szalone nożyczki” to magnetyczna, elektryzująca i budząca podziw komedia, która podbiła sceny całego świata. To także świetnie skrojone postaci i doskonałe aktorstwo. Zarezerwuj bilety i przeżyj niezapomnianą zabawę w towarzystwie gwiazd!

OBSADA:

  • Starszy Inspektor: Maciej Orłoś / Przemysław Cypryański
  • Młodszy Inspektor: Maciej Wilewski / Urszula Dębska
  • Barbara Markowska: Marta Lewandowska / Jola Niedźwiecka
  • Antonio Grzebiński: Leszek Stanek
  • Pani Dąbek: Katarzyna Polewany / Joanna Kupińska
  • Edward Wurzel: Mateusz Łapka / Piotr Miazga

Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>>

18 listopada 2023
17:00 — 19:00 (2h)

ul. Jana Pawła II 5

Wszyscy

Link do wydarzenia