Muzyka Młodej Generacji| Society’s Error 404 | Exitilium

Czas na kolejne Muzyczne Spotkanie Młodej Generacji, które odbędzie się w 18 marca w Kawiarence Artystycznej. Tym razem na scenie zobaczymy dwa zespoły: Society’s Error 404 oraz Exitilium.

Kawiarenka Artystyczna, ul. Noniewicza 71
Wstęp wolny

zamów transport door-to-door >>

Zapraszamy na koncert zespołów Akademia Bluesa z pracowni muzycznej SOK prowadzonej przez instruktora, pedagoga, a także muzyka i gitarzysty Tomasza Kierejszy.

Society’s Error 404 to nowa grupa muzyczna, grająca z dużą ekspresją bardzo mocną muzykę punk. Atmosfera, zapał, ogromna energia członków zespołu sprawia, że interpretacje znanych polskich utworów są wykonane w niepowtarzalnej aranżacji zespołu. Grupa swoją premierę miała podczas finału WOŚP 2023.

Skład zespołu:

  • Błażej Andryszczyk – wokal i gitara
  • Krzysztof Andryszczyk – wokal
  • Julia Anuszkiewicz – gitara
  • Małgorzata Andruszkiewicz – perkusja

Exitilium to formacja muzyczna, grająca z dużą ekspresją bardzo mocny punkrock , pop rock z domieszką metalu. Atmosfera, zapał, ogromna energia członków zespołu i wreszcie świetne wykonanie utwór autorskich, które prezentują na koncertach sprawiają, że brzmienie zespołu jest autentyczne i coraz doskonalsze. Założycielem zespołu jest gitarzysta i lider zespołu Mateusz Nejman. Zespół zespół funkcjonuje od 2019 r.


Oprócz dobrej muzyki będzie też pyszna kawa, herbata i domowe ciasto serwowane przez młodzież z Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Przysposabiającej do Zawodu “Prolog”, starszej siostry “Bajki”.


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją

Regulaminu imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>>

18 marca 2023
18:00 — 20:00 (2h)

ul. T. Noniewicza 71

Wszyscy

Link do wydarzenia