Mono i dialogi na dwie i cztery nogi. Wiosennie

Zapraszamy do Kawiarenki Artystycznej na kolejny w tym roku Kabaret Literacki Rozłogi. Wiosna! Choć posługując się refleksją znakomitego satyryka i poety Andrzeja Poniedzielskiego „…przyszła z tą swoją zielenią, blade toto, niemrawe, brudzi, zanim kwiatki wystrzelą to nastęka się, namarudzi…”


Kawiarenka Artystyczna, ul. T. Noniewicza 71
wstęp wolny

organizator: Stowarzyszenie Twórczych Seniorów Rozłogi
współorganizator: Suwalski Ośrodek Kultury

zamów transport door-to-door >>

I rzeczywiście pierwsze podrygi wiosny nie nastrajają optymistycznie, bo zimne, ponure, mokre, ze śniegiem, chłodnym deszczem i szarością okrutną. Ale już wkrótce wybuchnie ona soczystą zielenią, słońcem i nadzieją na lepszy czas. Zanim stanie się tak za oknem, bardzo wiosennie zrobi się w Kawiarence Artystycznej za sprawą kolejnej odsłony Kabaretu Literackiego i piosenek poetyckich, miłosnych i wiosennie żarliwych. Wykonają je wokaliści zespołu Wspomnień Czar oraz zaprzyjaźnieni z zespołem aktorzy Teatru Hybrydowego działającego w SOK pod kierunkiem Mirosławy Krymskiej oraz aktorzy Teatru STÁSIMON. Przy pianinie zasiądzie Dawid Zwiewka.


Nie zabraknie znakomitych kaw, herbat i pysznych ciast serwowanych przez niezastąpionych młodych baristów i baristki z Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Przysposabiającej do Pracy „Prolog”  oraz ich wyjątkowych nauczycieli.


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją

Regulaminu imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>>

17 kwietnia 2023
18:00 — 19:30 (1h 30′)

ul. T. Noniewicza 71

Wszyscy

Link do wydarzenia