Miłość jest kobietą | wernisaż wystawy prac Iwony Morawskiej spotkanie z autorką

Zapraszamy na wernisaż wystawy „Miłość jest kobietą” prac Iwony Morawskiej połączony ze spotkaniem z autorką. 16 października 2023 o godzinie 17.00 spotykamy się w Kawiarence Artystycznej.

Tematyka twórczości dotyczy poszukiwania piękna i nieprzejednania tajemnicy kobiet, właściwej formy i koloru, które mogłyby odzwierciedlić emocje i idee. Jest to swoisty przewodnik po jej własnym świecie odczuć i postrzegania miłości jako kobiety, bo „Bycie kobietą jest bezcenne”.

Wernisaż 16.10.2023, godz. 17.00 

Kawiarenka Artystyczna, ul. T. Noniewicza 71

wstęp wolny

wystawa czynna 16.10.2023 – 30.11.2023

zamów transport door-to-door >>

Iwona Morawska suwalczanka, uprawiająca amatorską twórczość artystyczną. Tworzy nieprzymuszenie, dla przyjemności, z wewnętrznej potrzeby tworzenia, wyzwolenia pozytywnych uczuć, radości, miłości, wdzięczności, energii. Mówi, że dzięki malowaniu czuje że żyje, a światu potrzeba takich ludzi. Twórczość pomogła autorce otworzyć się na świat, uwierzyć i poznać ciekawych ludzi. Jej obrazy systematycznie wspomagają aukcje oraz imprezy charytatywne ciesząc się dużym zainteresowaniem. To właśnie malarstwo uchyliło autorce drzwi do wyrażania swoich wszystkich zgromadzonych uczuć. Cały zbiór doznań, wspomnień, stanowi kanwę dla obrazów, które powstają w jej artystycznym atelier – domu.

Kontakt: Facebook: Iwona Morawska Art, email: ivmorawska@wp.pl


Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>>

16 października 2023
17:00 — 18:00 (1h)

ul. T. Noniewicza 71

Wszyscy

Link do wydarzenia