XVIII Konfrontacje Talentów Wokalnych Świetlik 2024


Już po raz XVIII w Suwalskim Ośrodku Kultury odbędą się Konfrontacje Talentów Wokalnych Świetlik. O wielu lat wydarzenie przyciąga najlepszych młodych wokalistów z północno-wschodniej Polski. Jak co roku, na Konfrontacjach, spotkają się młodzi wokaliści ze szkół i placówek kulturalnych z regionu, którzy nigdy wcześniej lub jedynie na bardzo małą skalę mieli styczność ze sceną i publicznym występem.


6 maja 2024 r., godz. 10.00
Sala Kameralna SOK, ul. Jana Pawła II 5

wstęp wolny

W czasach inwazji telewizyjnych show, w których nie ma miejsca na autentyczną ŚWIEŻOŚĆ i realne DEBIUTY, pomysłodawcy i jurorzy Konfrontacji Talentów Wokalnych postawili sobie za cel wyszukiwanie prawdziwie nieoszlifowanych diamentów.

Jak co roku na Konfrontacjach spotkają się młodzi wokaliści ze szkół i placówek kulturalnych z regionu. Dzieci i młodzież ze wsi, miast i miasteczek. Ci, którzy nigdy wcześniej lub jedynie na bardzo małą skalę mieli styczność ze sceną i publicznym występem.

Cykliczne Konfrontacje dają im możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych. Podczas wcześniejszych edycji uczestnicy, którzy zdobyli pierwsze miejsce w swojej kategorii, dostali szansę regularnego szkolenia emisji głosu oraz doskonalenia swojego warsztatu wokalnego pod opieką instruktora muzycznego SOK, Emila Kulbackiego. Owocem tej solidnej i twórczej pracy jest działająca od kilku lat grupa wokalna Studio Piosenki Świetlik >>. Zespół koncertuje nie tylko na terenie Suwałk. Z powodzeniem bierze także udział w licznych konkursach i występach na terenie całej Polski.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją

Regulaminu imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>>

6 maja 2024
10:00 — 13:00 (3h)

ul. Jana Pawła II 5

Dzieci

Link do wydarzenia