Wymienialnia książek i spotkanie autorskie


Wymienialnia książek odbędzie się już 2 grudnia 2023 w Kawiarence Artystycznej. Zachęcamy do zrobienia grudniowych porządków w domowych biblioteczkach oraz wymiany ich na inne ciekawe pozycje książkowe.

To spotkanie dla moli książkowych, miłośników czytania, dyskusji o i na temat książek. Zapewne każdy z nas ma w swoich zbiorach tak zwane „półkowniki”, które są poczytane po wielekroć i można je puścić w świat. Bo książka nie może stać na półce, książka musi być czytana, powinna krążyć po świecie, odwiedzać ludzi, ich domy, ich koty i ich ciepłe koce. Hm…tak się przecież najlepiej czyta:) Wszystkich zafiksowanych na punkcie książek zapraszamy w najbliższą sobotę, 2 grudnia od godziny 15.00 do Kawiarenki Artystycznej, gdzie planujemy pierwszą – i mamy nadzieję nie ostatnią – wymienialnię książek. Można przyjść ze swoim egzemplarzem, albo kilkoma i zamienić go na inny, a przy okazji pogadać o swoich ulubionych tytułach, autorach, przyzwyczajeniach, miejscach, gdzie się najlepiej czyta, a nade wszystko spotkać pokrewne dusze.

Podczas wymienialni porozmawiamy z autorami. Wojtek Steckiewicz, napisał już kilka książek z gatunku fantasy i obiecał, że opowie o nich i swojej pasji. Naszym gościem będzie też Ewelina Domańska, na co dzień nauczycielka języka angielskiego, autorka bardzo dobrze przyjętego przez krytykę i czytelników trillera „itakjuzniezyjesz.com”. 

2.12.2023, godz. 15:00
Kawiarenka Artystyczna, ul. Noniewicza 71, wstęp wolny


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją

Regulaminu imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>>

2 grudnia 2023
15:00 — 16:00 (1h)

ul. T. Noniewicza 71

Wszyscy

Link do wydarzenia