W letnich nastrojach | koncert Chóru Seniora CANTO 

Podczas koncertu „W letnich nastrojach”, który odbędzie się 19 czerwca 2023 r o godzinie 18.00 w Kawiarence Artystycznej przy ul. Noniewicza 71, będziemy mogli wysłuchać znane i lubiane przeboje zespołów z lat 70-tych. Piosenki związane z nadejściem lata, utwory o tematyce wakacyjnej czy o pięknie podróży oraz oczywiście piosenki związane z powracającym tematem miłości. 

Chór CANTO działa już ponad 10 lat, wcześniej przy Regionalnym Ośrodku Kultury a od 10 lat w Suwalskim Ośrodku Kultury pod batutą Tomasza Kierejszy. W swoim repertuarze zespół ma opracowane pieśni  kościelne na 2 głosy,  pieśni patriotyczne,  piosenki ludowe na dwa głosy,a także utwory muzyki klasycznej oraz utwory popularne 2-głosowe o Suwalszczyźnie.

Zespół wielokrotnie występował poza granicami naszego miasta oraz także w miastach zaprzyjaźnionych na Litwie. Obecnie liczy 26 członków. Nowi chętni są mile widziani i zapraszamy nowych miłośników śpiewu oraz do miłego spędzania czasu razem z nami na próbach i spotkaniach organizowanych przez Chór Seniora Canto.


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją

Regulaminu imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>>

19 czerwca 2023
18:00 — 19:00 (1h)

ul. T. Noniewicza 71

Wszyscy

Link do wydarzenia