Suwałki Street Vibes – koncert – OTSOCHODZI,GUZIOR support KUMI

Zapraszamy na niebywały koncert w Hali Suwałki Arena, prawdziwą ucztę dla miłośników rapu. Na scenie wystąpi GUZIOR i OTSOCHODZI! Support zapewni KUMI. Bilety już w sprzedaży!

8.06.2024, godz. 19.00
SUWAŁKI ARENA, ul. Zarzecze 26
Bilety dostępne na stronie i w kasie SOK: 60 zł

Niebawem również na innych portalach sprzedażowych.


Otsochodzi to jeden z najciekawszych polskich raperów młodego pokolenia, ceniony zarówno przez prasę, jak i publiczność. Tego drugiego dowodzą wielomilionowe liczby odsłuchów jego kawałków na YouTube oraz platynowe płyty i dwa diamentowe single („Nie, nie” i „Nowy Kolor”). Otso jest również członkiem supergrupy OIO, którą tworzy wspólnie z Young Igim i OKIM. Aktualnie promuje swój szósty solowy album “TTHE GRIND”.

Więcej informacji>>>

https://www.facebook.com/Otsochodzi/

https://www.instagram.com/otsochodzi/


GUZIOR

Mateusz Bluza – polski raper i autor tekstów, członek wytwórni QueQuality. Współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak raperzy Deys, Quebonafide, Kuban, Kukon, Słoń czy Szpaku. 24 lutego 2017 roku premierę miał jego pierwszy album pt. Evil Twin. 8 czerwca 2018 roku ukazał się drugi, legalny album artysty o tytule Evil_Things, który pokrył się platyną, dzięki czemu artysta 19 października, podczas Quefestiwalu otrzymał nagrodę w postaci platynowej płyty za sprzedaż tego właśnie albumu.


KUMI – support

Więcej informacji>>> https://www.facebook.com/musickumiUczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją

Regulaminu imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>>

8 czerwca 2024
19:00 — 23:00 (4h)

Suwałki Arena

Wszyscy

Link do wydarzenia