Spotkania teatralne za kurtynką | „Kukuryku na patyku czyli o dwóch takich” | Grupy zorganizowane

Spektakl „Kukuryku na patyku czyli o dwóch takich” to piękna i wzruszająca opowieść o wystawionej na ciężką próbę przyjaźni dwóch zabawnych Klaunów. W ich życie wypełnione codziennymi czynnościami, zabawą i drobnymi niesnaskami wkracza Ten Trzeci. Jest to Dobosz: pewny siebie, chytry intrygant i posiadacz wspaniałego bębna.

21.02.2024, godz. 11.30
sala im. Jana Pawła II 5, ul. Jana Pawła II 5
Bilety: 20 zł w kasie SOK
Z  Suwalską Kartą Mieszkańca zniżki do 50%

Spektakl dla grup zorganizowanych zarezerwuj pod numerem telefonu 875638518 

Kminek i Dezyderiusz zafascynowani instrumentem i umiejętnościami Dobosza, gotowi są spełnić wszystkie życzenia. Gdy wydaje się, że łączące ich więzy są już zerwane, a Dobosz osiągnął swe niecne cele, przyjaciele zaczynają powoli odkrywać jego prawdziwe intencje, zaczynają rozumieć, że mogą stracić nie tylko swoje miejsce na ziemi, ale również siebie. Paul Maar niezwykle celnie odwzorowuje w swojej sztuce psychikę i zachowania dzieci, sprowadzając poważne problemy do zrozumiałego dla nich poziomu. Spektakl jest szczególnie godny polecenia dziś, w czasach, gdy powszechne stosowanie sztuki manipulacji jest poważnym zagrożeniem dla samodzielnego myślenia.
Spektakl dla dzieci od lat 4.

UWAGA! Recytujesz, śpiewasz , tańczysz? Po spektaklu będzie można wystąpić na “Scenie dla Ciebie” – zgłoszenia do 14 lutego na adres: anna.gajdzinska@soksuwalki.eu lub tel:87 5638525

Autor: Paul Maar
Reżyser: Zbigniew Głowacki
Muzyka: Jaromir Wroniszewski
Przekład: Aleksander Berlin
Scenografia: Barbara i Jerzy Chilczukowie
Teksty piosenek: Marek Markiewicz


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją

Regulaminu imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>>

21 lutego 2023
11:30 — 12:20 (50′)

ul. Jana Pawła II 5

Dla szkół, Dzieci

Link do wydarzenia