PRZEMYŚL – NIE PRZEMILCZ! Wystawa plakatów uczniów technik reklamy.

– wystawa plakatów społecznych uczniów kierunku technik reklamy Zespołu Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego w Suwałkach

Przemyśl – nie przemilcz! to wystawa prezentująca efekt przemyśleń, interpretacji i wypowiedzi młodzieży na temat różnorodnych problemów społecznych. Uczniowie technika reklamy w swoich wypowiedziach zmagają się z problemami takimi jak np. fonoholizm, uzależnienia, depresja, samotność, hejt i inne, dotyczące relacji, akceptacji. Wielokrotnie podejmowane są również problemy ekologiczne, do których młodzież podchodzi z niezwykłą wrażliwością. O tych wszystkich sprawach młodzież chce mówić głośno – docierać z nimi do nas – dorosłych oraz do swojego otoczenia.
Wystawa w Kawiarence Artystycznej SOK zakłada między innymi realizację tego celu.

Plakat to forma, która jest w ramach zajęć na kierunku technik reklamy w Zespole Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego w Suwałkach systematycznie doskonalona, zarówno jako forma kreacji, ale też jako świetny sposób doskonalenia warsztatu graficznego, ćwiczenia obsługi narzędzi i programów graficznych i przygotowania do druku. Uczniowie naszego kierunku uczestniczą i zdobywają sukcesy w konkursach oraz biorą udział w wystawach (np. w wystawie laureatów ogólnopolskiego Przeglądu Młodzieżowej Reklamy Społecznej we Wrocławiu w 2023 r.). Nad efektami pracy uczniów w dziedzinie plakatu czuwa Jolanta Grabowska – organizatorka i pomysłodawczyni wystawy „Przemyśl – nie przemilcz!”.

17.01.2024, godz. 17.00

Kawiarenka Artystyczna SOK
Suwałki ul. Noniewicza 71


wstęp wolny


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją

Regulaminu imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>>

17 stycznia 2024
17:00 — 18:00 (1h)

ul. T. Noniewicza 71

Wszyscy

Link do wydarzenia