Podróże z Pasją. Moja mała Japonia – kraj wschodzącego słońca

Gościem majowych „Podróży z pasją” będzie Natalia Krejpcio-Szyszko. Zapraszamy do Kawiarenki Artystycznej już 9 maja o godzinie 17.00 na niesamowitą opowieść o Japonii.

Od dziecka miałam okazję dotykać Jej oczami wyobraźni. Dorastałam w pewnym kulcie kultury Japonii przez to, że rodzice – prowadzący Suwalski Klub Karate Kyokushin, byli nią zafascynowani. Czytałam o niej, oglądałam zdjęcia, poznawałam podczas treningów karate wiele słów i obyczajów tego dalekiego i tajemniczego kraju, ale nigdy nie miałam okazji skonfrontować swoich wyobrażeń z rzeczywistością. Jednak marzenia są po to, żeby je spełniać, prawda? Zatem spełniłam je, w końcu, w październik 2023 roku! Dzięki karate właśnie oraz mojemu tacie – polecieliśmy razem do Japonii na Mistrzostwa Świata! Byłam tam zaledwie 9 dni, ale wystarczyło mi to, aby dowiedzieć się dwóch ważnych dla mnie rzeczy: moje wyobrażenia nawet nie dorastały do rzeczywistości! Japonia jest piękniejsza niż można to sobie wymarzyć. A druga rzecz – na pewno tam wrócę – nie raz! Bo Japonią doprawdy trudno jest się nasycić

Natalia Krejpcio-Szyszko

9.05.2024, godzina 17.00
Kawiarenka Artystyczna SOK, Suwałki, ul. T. Noniewicza 71
wstęp wolny


Oprócz wspaniałych opowieści będzie tez pyszna kawa, herbata i domowe ciasto serwowane przez młodzież z Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Przysposabiającej do Zawodu „Prolog”, starszej siostry Bajki.


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją

Regulaminu imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>>

9 maja 2024
17:00 — 18:30 (1h 30′)

ul. T. Noniewicza 71

Wszyscy

Link do wydarzenia