Kreatywne rękodzieło | Szydełkowanie – maskotki amigurumi

Uwaga! Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Kreatywne Rękodzieło tym razem zajmiemy się tematem szydełkowych maskotek Amigurumi. Nauczymy się m.in. jak prawidłowo czytać wzory z użyciem polskich i angielskich skrótów, tworzyć „magiczne kółko”, jak niewidocznie zmniejszać dane elementy, profilować buzię oraz wiele innych tajników tej techniki. Podczas warsztatów spróbujemy stworzyć słodkie, niewielkie misie, które idealnie pasują do małych i dużych rączek.

Serdecznie zapraszamy 17 lutego (sobota) do Pracowni Rękodzieła i Rzemiosła, start godz.11.00, koszt warsztatów – 80 zł.

Dla osób od 16 r. ż.

Informacje: tel. 785 04 11 77, e-mail: lidia.zyniewicz@soksuwalki.eu

sala 0.28, ul. Jana Pawła II 5

17.02.2024, godzina 11.00

Przykładowe prace Pani Iwony:

Iwona Kutyło

Od najmłodszych lat zakochana w rękodziele, już w szkole brała udział w różnych konkursach plastycznych, malowała obrazy, tworzyła palmy wielkanocne z bibuły, haftowała krzyżykiem. Natomiast od 5 lat jej pasją stało się szydełkowanie i wykonane tą techniką maskotki szydełkowe Amigirumi. Pani Iwona stale doskonali swoje umiejętności, tworzy własne wzory i organizuje wspólne szydełkowania online w grupach na Facebooku.

Prace Pani Iwony można oglądać na stronie fb: Misie dla dzieci – rękodzieło oraz na instagramie: misiedladzieci_rekodzielo.


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją

Regulaminu imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>>

17 lutego 2024
11:00 — 14:00 (3h)

ul. Jana Pawła II 5

Wszyscy

Link do wydarzenia