KONCERT SWIERNALIS

Wokalista, producent, autor tekstów, muzyk i kompozytor. Od roku 2016 związany z wytwórnią Kayax, gdzie debiutował albumem ‘DRAUMA’ a w 2020 wydał ‘PSYCHICZNY FITNESS’ zaznaczając swoją silną pozycję w polskiej alternatywie. W kwietniu 2023 wydał swój trzeci solowy album ‘Stoicki Niepokój’ świetnie przyjęty przez słuchaczy i dziennikarzy z którym aktualnie koncertuje…. O kim mowa? Koncert w Suwalskim Ośrodku Kultury zagra dla Państwa SWIERNALIS!

16.03.2024, godzina 19.00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5
Bilety 40 zł

Suwalską Kartą Mieszkańca >>  zniżki do 50% (Dokument upoważniający do zakupu biletu zniżkowego należy okazywać przed wejściem na wydarzenie.)

Charakteryzują go wybitne teksty i dojrzałe kompozycje, a także rzadko spotykany nonkonformizm. Oscyluje gdzieś na granicach alternatywnego popu i elektronicznego rocka, zapuszczając się często w niespodziewane klimaty, takie jak rap, czy muzyka dance.

Na koncercie zagra ze swoim zespołem:

  • Paweł Swiernalis – wokal, gitara
  • Adam Fordon – bębny
  • Kacper Budziszewski – gitary, chórki
  • Adam Świerczyński – bas, moog, chórki
  • Maciek Moroz – klawisze, chórki

Poza solową karierą Swiernalis pracuje jako producent muzyczny, pomagając innym artystom odnaleźć swoją przestrzeń muzyczną. Brał udział w międzynarodowych songwritingcampach jako przedstawiciel Polski, m.in. na Węgrzech, czy w Portugalii. Na koncie ma udane współpracę z wytwórniami takimi jak Mystic Production, Delphy Records, Magic Records, czy też z artystami niezrzeszonymi.
Na co dzień entuzjasta kosmosu i abstrakcji.

W Suwałkach usłyszeć będzie można głównie utwory z ostatniej płyty, ale także kilka ze starszych albumów. Pojawi się też nowy, niepublikowany wcześniej materiał i jak na większości koncertów Swiernalisa liczyć będzie można na niespodzianki.

INSTAGRAM
FACEBOOK
STRONA WWWUczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją

Regulaminu imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>>

16 marca 2024
19:00 — 20:30 (1h 30′)

ul. Jana Pawła II 5

Wszyscy

Link do wydarzenia