Kabaret Hrabi – Ariaci

Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl Ariaci, będzie można… mieć to z głowy. Arcymistrzowie żartów, nonsensu i wzruszeń – Kabaret Hrabi zaprasza. Dla spragnionych ambitnej, dobrej rozrywki to pomysł na idealnie spędzony wieczór

27.02.2024, godzina 17.00 i 20.00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5
Bilety od 100 zł

Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl „Ariaci”, będzie można… mieć to z głowy. Hrabi udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna.
Kabaret Hrabi to esencja purnonsensowego dowcipu, a zarazem jedyny bodaj kabaret, na którego spektaklach zdarzają się przypadki zasłabnięcia ze śmiechu. Niezmiennie bawią odkrywczym spojrzeniem na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnym podejściem do wyzwań codzienności i prezentowaniem sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu.
Kobieca energia Joanny Kołaczkowskiej świetnie rezonuje z męską charyzmą reszty zespołu, czyniąc spotkanie niezwykłym przeżyciem, po którym dobry humor pozostaje z nami na długo.
Specjalnym Gościem programu jest z kolei światowej sławy śpiewak operowy, meloman i komik. Obdarzony niezwykłym poczuciem humoru, od lat z powodzeniem łączący dwa światy – muzyczny i komediowy. W widowiskach na pograniczu koncertu i kabaretu, wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość, obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu – dostarcza kilku łez wzruszenia.

Wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch oraz Gość Specjalny.


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją

Regulaminu imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>>

27 lutego 2024
17:00 — 18:00 (1h)

ul. Jana Pawła II 5

Wszyscy

Link do wydarzenia