Kabaret Ani Mru – Mru w najnowszym programie: ” Mniej więcej”

Zapraszamy na występ Kabaretu Ani Mru-Mru w najnowszym programie „Mniej więcej”!

12.04.2024, godzina 20.00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5
Bilety w cenie 90 zł, 110 zł, 120 zł do nabycia w kasie SOK

Kabaret Ani Mru-Mru powstał w Lublinie w grudniu 1999 roku. Po szybkich i skutecznych roszadach personalnych od bez mała dwunastu lat występuje i bawi publiczność w trzyosobowym składzie. Marcin Wójcik, Michał Wójcik oraz Waldemar Wilkołek.
Jak twierdzą ich wspólni znajomi, i tak kiedyś na pewno wpadliby na siebie na ulicy. Mają to samo poczucie humoru, a to sprawia, że świetnie się dogadują, zarówno na scenie jak i w życiu prywatnym. Rodzaj żartów, gagów i skeczy doskonale trafił nie tylko w gusta szerokiej publiczności w całym kraju, ale również środowiska. Ani Mru-Mru jest laureatem wszystkich najbardziej prestiżowych przeglądów i festiwali kabaretowych.

Po wygranej w 2001 krakowskiego przeglądu kabaretowego “PAKA” mieli nie tylko przebojem wdarli się na kabaretowe sceny, ale pozostali na ich aż do dziś. Od tamtej pory nic już nie było takie samo, a wszystko było jakby weselsze. Gdziekolwiek by się nie pojawili, zostawiali za sobą tysiące rozbawionych widzów, a dialogi z ich skeczy na stałe wpisały się w nasze życie. Wykreowali wiele postaci, których już samo pojawienie się na scenie powoduje salwy śmiechu, a co dopiero gdy skecz się zacznie…Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją

Regulaminu imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>>

12 kwietnia 2024
20:00 — 21:30 (1h 30′)

ul. Jana Pawła II 5

Wszyscy

Link do wydarzenia