Dzieci dzieciom | Audycja muzyczna z Suwalską Orkiestrą Kameralną | Grupy zorganizowane

Zapraszamy serdecznie na ostatnią audycje muzyczną przed wakacjami! Podczas naszego kwietniowego spotkania wraz z Suwalską Orkiestrą Kameralną wystąpią członkowie Studia Piosenki „Beciaki” działającego w Suwałkach od 27 lat pod kierunkiem Marka Zborowskiego-Weychmana. Jako soliści sięgnęli po laury na wielu konkursach i festiwalach piosenki dla dzieci i młodzieży w kraju i za granicą. Brali również udział w programach telewizyjnych dla utalentowanych dzieci. W repertuarze bogactwo dźwięków najbardziej znanych i lubianych piosenek dla tych małych i tych trochę większych.

Audycja będzie zawierała ćwiczenia ruchowe i elementy tataizacji – obrazowej i łatwej dla przyswojenia przez dzieci nauki realizacji zapisu rytmicznego za pomocą sylab rytmicznych. Jest również doskonałą formą przekazu (nauka poprzez zabawę), niezwykle pobudzającą kreatywność i wyobraźnię muzyczną dziecka.

Edukacyjne audycje muzyczne SOK to bogato ilustrowane dźwiękami zajęcia realizowane przez instrumentalistów i pedagogów w formie spektakli z aktywnym udziałem młodych widzów. Ich założeniem jest umuzykalnianie, uwrażliwianie i kształtowanie gustów muzycznych dzieci, a w dłuższej perspektywie – przygotowywanie najmłodszych słuchaczy do odbioru kultury muzycznej.

Największym atutem spotkań jest wykonywana na żywo muzyka, która uwrażliwia i pobudza wyobraźnię. Tematyka audycji doskonale uzupełnia program nauczania muzyki w szkołach, a nowoczesna sala koncertowa Suwalskiego Ośrodka Kultury gwarantuje jej odbiór w komfortowych warunkach.

Muzycy Suwalskiej Orkiestry Kameralnej zagrają pod dyrekcją maestro Cezarego Gójskiego.

Scenariusz i prowadzenie audycji: Marta Łagoda.


21.04.2023, godz. 10.00

Sala im. Andrzeja Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

GRUPY ZORGANIZOWANE

Bilety: 10 zł w kasie SOK
Z  Suwalską Kartą Mieszkańca zniżki do 50%

Spektakl dla grup zorganizowanych zarezerwuj pod numerem telefonu 

87 56 38 518 


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją

Regulaminu imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>>

21 kwietnia 2023
10:00 — 11:00 (1h)

ul. Jana Pawła II 5

Dla szkół

Link do wydarzenia