Audycja muzyczna z Suwalską Orkiestrą Kameralną | W filmowych barwach z piosenką na ustach

Podczas naszego muzycznego spotkania posłuchamy przepięknych utworów muzyki filmowej. Porozmawiamy o tym dlaczego muzyka stanowi nieodłączny element filmu i jak duża rolę odgrywa w dodawaniu głębi do opowieści przedstawionej na ekranie. Na scenie zagoszczą również soliści z nielada muzyczna niepsodzianką. Dzieci  będą mogły uczestniczyć w kolejnej wspaniałej uczcie muzycznej a także pobawić się razem z muzykami ciekawymi rytmami i melodią.

Największym atutem spotkań jest wykonywana na żywo muzyka, która uwrażliwia i pobudza wyobraźnię. Tematyka audycji doskonale uzupełnia program nauczania muzyki w szkołach, a nowoczesna sala koncertowa Suwalskiego Ośrodka Kultury gwarantuje odbiór muzyki w komfortowych warunkach.

Muzycy Suwalskiej Orkiestry Kameralnej zagrają pod dyrekcją maestro Tomasza Radziwonowicza.

Scenariusz i prowadzenie audycji: Marta Łagoda

5.04.2024, godz. 10.00

Sala im. Andrzeja Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

GRUPY ZORGANIZOWANE

Bilety: 10 zł w kasie SOK

Spektakl dla grup zorganizowanych zarezerwuj pod numerem telefonu 

87 56 38 518 

Audycja będzie zawierała ćwiczenia ruchowe i elementy tataizacji – obrazowej i łatwej dla przyswojenia przez dzieci nauki realizacji zapisu rytmicznego za pomocą sylab rytmicznych. Jest również doskonałą formą przekazu (nauka poprzez zabawę), niezwykle pobudzającą kreatywność i wyobraźnie muzyczną dziecka.Edukacyjne audycje muzyczne SOK to bogato ilustrowane dźwiękami zajęcia realizowane przez instrumentalistów i pedagogów w formie spektakli z aktywnym udziałem młodych widzów. Ich założeniem jest umuzykalnianie, uwrażliwianie i kształtowanie gustów muzycznych dzieci, a w dłuższej perspektywie – przygotowywanie najmłodszych słuchaczy do odbioru kultury muzycznej.


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją

Regulaminu imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>>

5 kwietnia 2024
10:00 — 11:30 (1h 30′)

ul. Jana Pawła II 5

Dla szkół

Link do wydarzenia