Audycja muzyczna z Suwalską Orkiestrą Kameralną | Grupy zorganizowane

W trakcie październikowej audycji będziemy mogli posłuchać nie tylko wspaniałego zespołu orkiestrowego, ale również niesamowitych solistów. W roli głównej skrzypce i akordeon. A co im w duszy będzie grało musicie przyjść i usłyszeć sami. 

27.10.2023, godz. 10.00

Sala im. Andrzeja Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

GRUPY ZORGANIZOWANE

Bilety: 10 zł w kasie SOK
Z  Suwalską Kartą Mieszkańca zniżki do 50%

Spektakl dla grup zorganizowanych zarezerwuj pod numerem telefonu 

87 56 38 518 Audycja będzie zawierała ćwiczenia ruchowe i elementy tataizacji – obrazowej i łatwej dla przyswojenia przez dzieci nauki realizacji zapisu rytmicznego za pomocą sylab rytmicznych. Jest również doskonałą formą przekazu (nauka poprzez zabawę), niezwykle pobudzającą kreatywność i wyobraźnie muzyczną dziecka.

Edukacyjne audycje muzyczne SOK to bogato ilustrowane dźwiękami zajęcia realizowane przez instrumentalistów i pedagogów w formie spektakli z aktywnym udziałem młodych widzów. Ich założeniem jest umuzykalnianie, uwrażliwianie i kształtowanie gustów muzycznych dzieci, a w dłuższej perspektywie – przygotowywanie najmłodszych słuchaczy do odbioru kultury muzycznej.

Największym atutem spotkań jest wykonywana na żywo muzyka, która uwrażliwia i pobudza wyobraźnię. Tematyka audycji doskonale uzupełnia program nauczania muzyki w szkołach, a nowoczesna sala koncertowa Suwalskiego Ośrodka Kultury gwarantuje odbiór muzyki w komfortowych warunkach.

Muzycy Suwalskiej Orkiestry Kameralnej zagrają pod dyrekcją maestro Cezarego Gójskiego.

Scenariusz i prowadzenie audycji: Marta Łagoda.


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją

Regulaminu imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>>

27 października 2023
10:00 — 11:30 (1h 30′)

ul. Jana Pawła II 5

Dla szkół

Link do wydarzenia