AIR SHOW ODLOTOWE SUWAŁKI

Druga edycja największej imprezy lotniczej w północno–wschodniej Polsce już 24 czerwca. Wtedy lotnisko w Suwałkach zmieni się w arenę niesamowitych akrobacji i pokazów lotniczych.

Podobnie jak w roku ubiegłym – od 19 do 24 czerwca w naszym mieście odbywać się będą Mistrzostwa Polski w Akrobacji Samolotowej i Szybowcowej. W sobotę zaś (24 czerwca) wielki finał imprezy oraz „Odlotowe Suwałki” Air Show 2023.

Na zakończenie wieczoru – koncert na powitanie lata. Wystąpią suwalczanin Swiernalis oraz gwiazda wieczoru Sarsa.

Koncert „Powitanie lata” odbędzie się 24 czerwca 2023 o godzinie 19.00 na Lotnisku w Suwałkach.

Zapraszamy do śledzenia fanpage’u Odlotowe Suwałki Air Show – tam umieszczane będą szczegóły dotyczące wydarzenia, program oraz sylwetki uczestników pokazów.


SARSA

Nieraz w informacjach prasowych dotyczących premier muzycznych, szumnie ogłasza się „nowy rozdział” w karierze artysty. W przypadku Sarsy, to nie nowy rozdział, tylko zupełnie nowa opowieść. Sarsa eksploruje alternatywne brzmienia.

Jesienią tego roku ukaże się nowy album Sarsy – pierwszy we współpracy z wytwórnią oraz managementem Kayax. Artystka obrała świadomy i bezkompromisowy kierunek. Nowy materiał zapowiadały już zagadkowy, melorecytowany „Prolog” i buntowniczy, postpunkowy „Balet” zaśpiewany w duecie ze Zdechłym Osą oraz singiel – „Ciasto”, taneczny, energetyczny i tętniący bitem utwór opowiada o potrzebie zrzucenia z siebie starych warstw.

Sarsa to artystka, która przebyła długą drogę. Swoje muzyczne poszukiwania rozpoczęła od alternatywnych projektów. W 2015 roku ukazał się jej debiutancki, solowy singiel „Naucz mnie”. Utwór szybko stał się przebojem, przez sześć tygodni z rzędu zajmował 1. miejsce na liście najczęściej odtwarzanych piosenek w polskich rozgłośniach radiowych oraz uzyskał status diamentu. Jej teledyski liczą setki milionów wyświetleń, a debiutancki krążek zatytułowany „Zapomnij mi” pokrył się platyną. Kolejne albumy „Pióropusze” i „Zakryj” uzyskały status złotej płyty.

facebook.com/sarsamarkiewiczofficial

instagram.com/sarsa_markiewicz

tiktok.com/@sarsa


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją

Regulaminu imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>>

24 czerwca 2023
19:00 — 21:30 (2h 30′)

Imprezy plenerowe

Wszyscy

Link do wydarzenia