Nabór  aktorów do spektaklu „Księżniczka na ziarnku grochu”

Teatr Lalki i Aktora  Maskarada – ogłasza nabór  aktorów (licealiści, studenci  i dorośli) do spektaklu „Księżniczka na ziarnku grochu” łączącego plan aktorski z planem lalkowym a adresowanego do dzieci i dorosłych. Mile widziane osoby śpiewające i tańczące.  

Spotkanie  organizacyjne – 14 września o godz. 18.30 SOK sala 2.25.  Kontakt i bliższe informacje – Joanna Łupinowicz 508 327 613.

14.09.2023, godzina 18.30, ul. Jana Pawła II 5, sala 2.25

Joanna Łupinowicz – ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. A. Zelwerowicza w Warszawie wydziały aktorski i reżyserii teatru lalek. Przez 12 sezonów pracowała jako reżyser i aktorka w teatrach lalkowych w Polsce. Od lat jest instruktorem teatralnym  Suwalskiego Ośrodka Kultury. Prowadzone przez nią grupy dziecięce i młodzieżowe zdobywały laury w przeglądach i festiwalach teatralnych w kraju i za granicą. Spod „jej ręki” wyszło wielu absolwentów szkół teatralnych i filmowych pracujących obecnie w kraju i za granicą. Szczególnie ceni sobie pracę indywidualną z osobami zainteresowanymi teatrem jako sposobem na życie lub wiążącymi swoją przyszłość zawodową z tym rodzajem sztuki.