MINI PLAYBACK SHOW – KONKURS

Zaledwie kilka tygodni pozostało do wielkiego święta – Międzynarodowego Dnia Dziecka. Suwalski Ośrodek Kultury już dziś zaprasza na Artystyczne Podwórko, 1 czerwca w plenerze przy ul. Jana Pawła II 5, w godzinach 12.00-14.00. 

Jedną z atrakcji będzie konkurs Mini Playback Show. Zapraszamy do udziału dzieci i młodzież w wieku 5-14 lat! Na zgłoszenia czekamy do 24 maja. 

Zostań  gwiazdą sceny!

Konkurs polega na wcielenie się uczestnika w znanego artystę sceny muzycznej poprzez naśladowanie śpiewu, wizerunku scenicznego oraz choreografii.

Prezentacje będzie oceniać profesjonalne jury. Szczególna uwagę będą zwracać na synchronizację wyśpiewanych słów z podkładem, a także odpowiednią prezencję naśladowanego wokalisty. Ważne okażą się umiejętności aktorskie oraz kostiumy, charakteryzacja, choreografia, a także dobór repertuaru i ogólny wyraz artystyczny. Ale liczyć się będzie przede wszystkim świetna zabawa. A na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Wkrótce podamy kolejne punkty bogatego programu. Czekajcie na informacje, bądźcie z nami i zgłaszajcie się do prezentacji