Festiwal Fantastyki

SOK

Nowy Ośrodek Kultury pełną parą rozpocznie działalność wraz z nowym 2013 rokiem. Po miesiącach oczekiwań, wykrystalizowała się wizja i struktura. Nowoczesny budynek wyposażony w innowacyjne na skalę europejską technologie, będzie miał równie bogate wnętrze, dzięki doświadczonym profesjonalistom, dotąd współpracującym z ROKiS i MDK.

Symbolicznym początkiem jest start niniejszej strony. Która jest czymś więcej niż tylko wizytówką Ośrodka, stanowi także kwintesencję suwalskiej kultury. Pragniemy, by strona SOK informowała nie tylko o wydarzeniach i inicjatywach w Ośrodku, ale była przyjazna również dla innych organizacji kultury w Suwałkach i regionie, a przede wszystkim, by jej czytanie i oglądanie sprawiało przyjemność odbiorcom. Zapraszamy do zapoznania się z wizją SOK i dokumentacją fotograficzną grudniowych wydarzeń. Ponadto, już wkrótce, na stronie będzie można znaleźć pełen harmonogram wydarzeń na najbliższe miesiące, zapoznać się ze wszystkimi pracownikami w pod-zakładce „Zespół” i obejrzeć bogatą galerię zdjęć i innych materiałów multimedialnych w zakładce „Galeria”.

Zapraszamy!

zespół SOK

                       

Suwalski Ośrodek Kultury informuje, że w kasie SOK można już nabyć bilety ulgowe na koncert Tadeusza Woźniaka z Suwalską Orkiestrą Kameralną pod dyrekcją Kazimierza Dąbrowskiego oraz na występy Kabaretu Skeczów Męczących i Grupy MoCarta.

 

wozniak.indd wozniak.indd

mocart

Więcej informacji w kasie SOK (ul. Papieża Jana Pawła II 5): (87) 563 85 18

Bilety na wszystkie imprezy Suwalskiego Ośrodka Kultury można nabyć w kasie SOK i na www.bilety.soksuwalki.eu