Festiwal Fantastyki

SOK

Nowy Ośrodek Kultury pełną parą rozpocznie działalność wraz z nowym 2013 rokiem. Po miesiącach oczekiwań, wykrystalizowała się wizja i struktura. Nowoczesny budynek wyposażony w innowacyjne na skalę europejską technologie, będzie miał równie bogate wnętrze, dzięki doświadczonym profesjonalistom, dotąd współpracującym z ROKiS i MDK.

Symbolicznym początkiem jest start niniejszej strony. Która jest czymś więcej niż tylko wizytówką Ośrodka, stanowi także kwintesencję suwalskiej kultury. Pragniemy, by strona SOK informowała nie tylko o wydarzeniach i inicjatywach w Ośrodku, ale była przyjazna również dla innych organizacji kultury w Suwałkach i regionie, a przede wszystkim, by jej czytanie i oglądanie sprawiało przyjemność odbiorcom. Zapraszamy do zapoznania się z wizją SOK i dokumentacją fotograficzną grudniowych wydarzeń. Ponadto, już wkrótce, na stronie będzie można znaleźć pełen harmonogram wydarzeń na najbliższe miesiące, zapoznać się ze wszystkimi pracownikami w pod-zakładce „Zespół” i obejrzeć bogatą galerię zdjęć i innych materiałów multimedialnych w zakładce „Galeria”.

Zapraszamy!

zespół SOK

                       
25 lipca rusza XV Letnia Filharmonia aukso. W Suwalskim Ośrodku Kultury odbędzie się koncert inauguracyjny, w którym wystąpią Janusz Wawrowski, Janusz Olejniczak, Aleksandra Świguta, Andrzej Bauer, Marcin Zduniuk i Orkiestra Kameralna Miasta Tychy AUKSO pod dyrekcją Marka Mosia. aukso1 A już po koncercie inauguracyjnym XV Letniej Filharmonii aukso będzie czekał autobus! Kierunek: Szelment, gdzie o 21:00 rozpocznie się Muzyczny Azyl - Benefis Bardów.Tego nie można przegapić, bowiem z bardami jest jak z winem - im starsi, tym lepsi.