Zwierzęta w muzyce. Audycja edukacyjna z Suwalską Orkiestrą Kameralną

Podczas kwietniowej audycji z Suwalską Orkiestrą Kameralną zamienimy się w muzycznych detektywów i w dźwiękach orkiestrowych instrumentów poszukamy odgłosów zwierząt – ptaków, owadów, kotów, a kto wie, jakie jeszcze zwierzęta mieszkają pomiędzy nutami partytury! Słuchając ciekawych utworów, spróbujemy pobawić się w dźwiękonaśladownictwo.

29.04.2022, godz. 9.00
Sala im. Andrzeja Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

bilety: 10 zł w kasie SOK | audycje dla grup zorganizowanych
rezerwacje: tel. 87 563 85 18, 08   |   Pobierz ofertę >>
________________________________________
audycja dla uczniów klas 0-3 szkoły podstawowej i przedszkolnych starszaków, czas trwania ok. 45 minut

Podczas kwietniowej audycji z Suwalską Orkiestrą Kameralną zamienimy się w muzycznych detektywów i w dźwiękach orkiestrowych instrumentów poszukamy odgłosów zwierząt – ptaków, owadów, kotów, a kto wie, jakie jeszcze zwierzęta mieszkają pomiędzy nutami partytury! Słuchając ciekawych utworów, spróbujemy pobawić się w dźwiękonaśladownictwo. Ćwir, ćwir 😉

Edukacyjne audycje muzyczne SOK to bogato ilustrowane dźwiękami zajęcia realizowane przez instrumentalistów i pedagogów w formie spektakli z aktywnym udziałem młodych widzów. Ich założeniem jest umuzykalnianie, uwrażliwianie i kształtowanie gustów muzycznych dzieci, a w dłuższej perspektywie – przygotowywanie najmłodszych słuchaczy do odbioru kultury muzycznej.

Największym atutem spotkań jest wykonywana na żywo muzyka, która uwrażliwia i pobudza wyobraźnię. Tematyka audycji doskonale uzupełnia program nauczania muzyki w szkołach, a nowoczesna sala koncertowa Suwalskiego Ośrodka Kultury gwarantuje odbiór muzyki w komfortowych warunkach.

Muzycy Suwalskiej Orkiestry Kameralnej zagrają pod dyrekcją Krzysztofa Jakuba Kozakiewicza.
Scenariusz i prowadzenie audycji: Marta Łagoda.

 

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury

Kategoria: Archiwum