Zapraszamy firmy gastronomiczne do udziału w Jarmarku Kamedulskim

Ciekawa oferta zaprezentowania się podczas dorocznego święta miasta – Jarmarku Kamedulskiego – czeka na firmy gastronomiczne z miasta i okolic. Dzięki tej propozycji uczestnicy imprezy, suwalczanie i turyści, będą mogli skorzystać z różnorodnej, ciekawej i smacznej oferty kulinarnej. Zachęcamy lokalne firmy i marki do zaserwowania popisowych dań i wyrobów własnych oraz potraw charakterystycznych dla regionu. Ze względu na ograniczoną powierzchnię handlową o przyjęciu zgłoszenia decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy firmy gastronomiczne do udziału w Jarmarku Kamedulskim – w dniu 10.08.2019 r. w godzinach 11.00-22.00 i w dniu 11.08.2019 w godz. 10.00-19.00 – oraz przygotowania oferty gastronomicznej w plenerze. Po raz pierwszy Suwalski Ośrodek Kultury wychodzi z inicjatywą zaprezentowania ofert wszystkich chętnych firm gastronomicznych z miasta i okolic podczas tego wydarzenia na placu im. Marii Konopnickiej. Założeniem jest, by plac wypełnił się ogródkami gastronomicznymi, w których uczestnicy imprezy będą mogli skorzystać z ciekawej oferty kulinarnej i miło spędzić czas przy muzyce gwiazd polskiej sceny muzycznej – zespołu Wilki, Afromental i Horpyna oraz innych znakomitych artystów, którzy będą prezentować się podczas imprezy.

Wysokość opłaty za udostępnienie miejsca o wymiarach 3 m x 7 m wynosi 500 zł za dwa dni. Każdy restaurator samodzielnie projektuje swoje stanowisko od strony estetycznej i menu. Ze względu na ograniczoną powierzchnię handlową decyduje kolejność zgłoszeń.

Podmiot gastronomiczny powinien posiadać stałe zezwolenie na sprzedaż alkoholu i po uzyskaniu zgody od organizatora imprezy – Suwalskiego Ośrodka Kultury – złożyć w Urzędzie Miejskim w Suwałkach wniosek o wydanie jednorazowego zezwolenia na sprzedaż alkoholu do 4,5 % podczas Jarmarku Kamedulskiego.

Zgłoszenia do dnia 15.07.2019 r. przyjmuje i informacji udziela Mirosław Jankowski tel. 87 563 85 16, e-mail: miroslaw.jankowski@soksuwalki.eu. Ramowy program imprezy do pobrania TUTAJ. Mapa placu do pobrania TUTAJ.

 

Kategoria: Archiwum