Zapraszamy do nowej Pracowni Plastycznej Go Art

Kolejne miejsce do rozwijania twórczej pasji właśnie otwiera swoje drzwi! Zapraszamy wszystkich miłośników sztuki do nowo powstałej Pracowni Plastycznej GoArt w Suwalskim Ośrodku Kultury. Najmłodsi będą mieli okazję spróbować swoich sił w różnych technikach plastycznych, a starsi zajmą się doskonaleniem warsztatu oraz zgłębią pojęcie malarstwa intuicyjnego. Zajęcia poprowadzi Karina Sosnowska, absolwentka ASP w Warszawie, działająca na wielu płaszczyznach kultury i sztuki.

SOK, ul. Papieża Jana Pawła II 5

Od 1 grudnia zapraszamy wszystkich miłośników sztuki do pracowni GoArt , gdzie realizowane będą zajęcia malarskie, rysunkowe, z podstaw rysunku oraz znajomości szeroko pojętej kultury i sztuki. Instruktor, Karina Sosnowska, poprowadzi zajęcia kształtujące świadomość artystyczną, bazując na historii sztuki oraz dorobku artystycznym współczesnych twórców. Podczas zajęć, uczestnicy skupią się na rozwijaniu indywidualnego kierunku twórczości. Młodzież zgłębi metodę malowania, jaką jest “malarstwo intuicyjne”. Pomoże to otworzyć przed nimi nowe, wcześniej nieznane pokłady wyobraźni, a wewnętrzne przeżycia młodych twórców zostaną odzwierciedlone na płótnach. Pracownia GoArt przygotowuje uczestników zajęć do egzaminów praktycznych na studia artystyczne. Najmłodsi będą mieli okazję spróbować swoich sił w różnych technikach plastycznych i zapoznawać się ze sztuką poprzez zabawę. 

W programie: zajęcia malarskie, rysunkowe, z podstaw rysunku oraz znajomości szeroko pojętej kultury i sztuki
Prowadzący: 
Karina Sosnowska
Kontakt: +
48 87 563 85 10
Miejsce: SOK, pracownia plastyczna 1.26, SOK, ul. Papieża Jana Pawła II 5
Dla kogo: dzieci, młodzież, dorośli
Harmonogram zajęć 2021/2022:

► grupa dziecięca (7-12 lat), środy, godz. 16.00-17.00 
► grupa młodzieżowa (13-100 lat), środy, godz. 17.00-20.00 

Miesięczna opłata za zajęcia wynosi 20 złotych. Liczba miejsc w grupie ograniczona.

Wpłaty za zajęcia prosimy regulować wyłącznie w kasie SOK lub na konto SOK nr 22 1240 5211 1111 0010 8508 6721 (w tytule: nazwisko uczestnika i nazwisko instruktora prowadzącego zajęcia).


Karina Sosnowska to absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Konserwacji Dzieł Sztuki specjalizacja Malarstwo z aneksem z Rysunku w Pracowni Rysunku prof. Zofii Glazer na Wydziale Rzeźby ASP w Warszawie, absolwentka Studium Pedagogicznego w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie; studentka studiów podyplomowych na kierunku Scenografia na Wydziale Sztuki Mediów i Scenografii ASP w Warszawie oraz na Universidad de Complutense (Madryt, Hiszpania), stypendystka Prezydenta Miasta Suwałk na 2017 rok, malarka, scenograf, czynny konserwator dzieł sztuki i instruktor zajęć w pracy z ludźmi.


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

Kategoria: Aktualności