Zaplanuj ferie z Zimową Akademią Artystyczną

Dwutygodniowa przerwa trwa w najlepsze. Dlatego warto sprawdzić, co proponujemy na czas wolny od szkolnych obowiązków. Taniec, muzyka, rękodzieło, zajęcia plastyczne, spektakle teatralne i warsztaty filmowe – wszystko w Suwalskim Ośrodku Kultury.

Zimowa Akademia Artystyczna
21.01-3.02.2019
SOK, ul. Jana Pawła II 5

Informujemy, że z powodu choroby instruktora nie odbędą się w trakcie Zimowej Akademii Artystycznej zaplanowane na 28-29.01 i 31.01-1.02 zajęcia w ramach Elementarza młodego melomana. Za zmiany w programie serdecznie przepraszamy.

W programie tegorocznych zimowych spotkań znalazła się szeroka gama zajęć plastycznych i manualnych, tanecznych i muzycznych oraz propozycje teatralne i filmowe. Coś dla siebie znajdą i najmłodsi – zapraszamy dzieci od 5. roku życia, jak i starsi. Wszystkie zajęcia prowadzą instruktorzy Suwalskiego Ośrodka Kultury, którzy mają głowy pełne pomysłów i już nie mogą doczekać się małych i dużych uczestników swoich warsztatów. I tak:

  • Prawdziwe cuda będzie można wykonać i zabrać do domu pod okiem Haliny Lutyńskiej i Lidii Żyniewicz z Pracowni Rękodzieła i Rzemiosła na Zimowych Warsztatach Rękodzieła.
  • Młodych artystów plastyków i wszystkich, którzy kochają wyrażać się kolorem i kreską zapraszamy na Tęczę wyobraźni z Mieczysławem Iwaszką w Pracowni Sztuk Pięknych oraz Feryjne Fanaberie z Kazimierzem Gomułką w Pracowni Ilustracji i Rysunku.
  • Miłośnicy tańca z pewnością odnajdą się W kręgu tańca prowadzonych przez Kingę Kobielę (taniec ludowy), Ewę Niedźwiecką (warsztaty dla najmłodszych), Jagodę Tylendę (taniec z rekwizytem) i Mihaila Nikolova (jazz modern).
  • Teatromanom polecamy udział w XIII Ogólnopolskich Spotkaniach Teatralnych WTOOPA (edycja suwalska), podczas których będzie można zobaczyć kilka świetnych spektakli z całej Polski. Poleca Mirosława Krymska! Szczegóły wkrótce. 
  • A dla przyszłych filmowców przygotowaliśmy warsztaty filmowe Między kamerą a akcją, kompletną propozycję dla kreatywnych ludzi niezależnie od wieku, profesji i predyspozycji. Uczestnicy warsztatów przejdą przez cały proces tworzenia filmu – od pomysłu, przez scenariusz, casting i plan, po montaż – i dostaną dwa tygodnie na wejście w temat i nakręcenie krótkiego filmu pod fachowym okiem pasjonata filmu i doświadczonego fotografa Bogusława Wasilewskiego.

Wstęp na zajęcia płatne po okazaniu dowodu wpłaty. Należności prosimy regulować w kasie SOK (ul. Papieża Jana Pawła II 5).

Na zajęcia w czasie ferii zapraszają także Muzeum Okręgowe, Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej: Filia nr 2, Filia nr 3Oddział dla Dzieci – Pracownia Smykałka oraz MIDICENTRUM. W czasie ferii bezpłatnie dla uczniów dostępne będzie także lodowisko.


Kategoria: Archiwum

                               
Image Widget