Zamknięcie SOK dla publiczności przedłużone do 27 grudnia 2020 r.

Zgodnie z wydanym 26.11.2020 r. rozporządzeniem Rady Ministrów ograniczenia w działalności instytucji kultury zostały przedłużone do 27 grudnia. Oznacza to, że w tym terminie nie odbędą się wydarzenia kulturalne w SOK, a obiekty SOK, w tym galerie, będą zamknięte dla publiczności i zwiedzających. Odwołane są także zajęcia edukacyjne. Sprawdź szczegóły.

Do 27 grudnia przedłużone zostają wcześniejsze zmiany w działalności Suwalskiego Ośrodka Kultury, takie jak:

  • odwołanie w Suwalskim Ośrodku Kultury realizacji wydarzeń kulturalnych z udziałem publiczności, w tym koncertów, spektakli, wernisaży, spotkań, festiwali, konkursów i innych wydarzeń odbywających się w obiektach Suwalskiego Ośrodka Kultury,
  • odwołanie edukacji artystycznej dzieci, młodzieży i osób dorosłych,
  • zamknięcie dla publiczności Galerii Sztuki Stara Łaźnia SOK przy ul. A. Wajdy 3,
  • zamknięcie dla publiczności Galerii Sztuki Współczesnej Chłodna 20 SOK przy ul. Noniewicza 71 oraz Patio SOK przy ul. Jana Pawła II 5,
  • zmianę godzin pracy – obiekty SOK przy ul. T. Noniewicza 71 i ul. Jana Pawła II 5 będą czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00, kasa SOK przy ul. Jana Pawła II 5 będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-16.00.

Zgodnie z Regulaminem rezerwacji i sprzedaży biletów w Suwalskim Ośrodku Kultury w przypadku odwołania imprezy lub zmiany jej terminu, klientowi, który zakupił bilet na imprezę, przysługuje zwrot należności. Zwrot dokonywany jest na podstawie biletu, paragonu fiskalnego, faktury zakupu lub wydruku biletu zakupionego za pomocą płatności elektronicznych na stronie www.soksuwalki.eu.

Informacje o ewentualnych nowych terminach odwołanych wydarzeń będą publikowane na bieżąco. Szczegółowa lista zmian w repertuarze SOK na stronie internetowej ośrodka w zakładce Repertuar.


 

Kategoria: Wydarzenia nadchodzące