Zagraj w planszówkę!

W co grano, kiedy nie było komputerów? Wiemy, że dla niektórych gry video istnieją od zawsze, ale część z nas pamięta czasy, kiedy na stole rozkładało się kartonową planszę, wysypywało karty, kostki, pionki i planowało strategię. Na szczęście gry planszowe nie zniknęły i zdobywają nowych fanów. Dlatego we współpracy z Suwałki MTG zapraszamy na Planszówki w SOK.

Sobota, 5.08.2017, godz. 12.00
SOK, ul. Jana Pawła II 5, foyer I piętro

wstęp wolny

Gry planszowe i karciane o kilku lat przeżywają w Polsce swoisty renesans. Czasy, w których można było wybierać między Chińczykiem a Eurobiznesem, należą do przeszłości. Na rynku dostępnych jest tysiące pozycji oferujących wielogodzinną i zróżnicowaną zabawę. To świetna alternatywa dla siedzenia przed komputerem – planszówki pozwalają wyrwać się z domu, poznać nowych ludzi oraz znakomicie budują relacje. Przy okazji uczą współpracy, ekonomii i strategicznego myślenia. Dlatego, we współpracy z grupą Suwałki MTG, zapraszamy na wakacyjne spotkania przy planszówkach.

Żeby grać, wystarczą jedynie chęci i odrobina czasu. Na zajęciach poznacie kilkanaście tytułów, w które będzie można zagrać na miejscu ze znajomymi lub nieznajomymi. Zawsze znajdą się osoby, które wprowadzą w zasady gry poszczególnych tytułów oraz przyłączą się do rozgrywki. Zachęcamy do przynoszenia własnych ulubionych gier!

Oprócz gier planszowych, podczas spotkań rozgrywane będą turnieje Magic the Gathering – najpopularniejszej gry karcianej na świecie. Zapraszamy do zapoznania się z tym kultowym, niezwykle dynamicznym i ciągle rozwijającym się tytułem. Członkowie Suwałki MTG w swoich kolekcjach posiadają wiele gotowych talii, które z chęcią udostępnią nowym graczom oraz zapoznają chętnych z mechaniką i tajnikami rozgrywki.

Po szczegółowe informacje oraz harmonogram spotkań zapraszamy na fanpage zajeć. Życzymy wszystkim udanej zabawy!

Następne zajęcia:
sobota, 5 sierpnia, godz. 12.00

Za nami:
sobota, 15 lipca, godz. 12.00
środa, 19 lipca, godz. 18.00
sobota, 22 lipca, godz. 12.00
środa, 26 lipca, godz. 17.00
piątek, 28 lipca, godz. 17.00

środa, 2 sierpnia, godz. 17.00

Kategoria: Archiwum