Zagłosuj na Starą Łaźnię lub SOK Noniewicza 71

1 kwietnia 2021 r. startuje głosowanie Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego “Modernizacja Roku i Budowa XXI w.” na najpopularniejsze budowy i modernizacje w Polsce. W Suwałkach szansę na ten prestiżowy tytuł mają Galeria Sztuki Stara Łaźnia SOK i budynek SOK przy ul. Noniewicza 71. Gorąco zachęcamy do głosowania na swoje ulubione miejsce. Swój głos można oddać TUTAJ

 

W celu oddania swojego głosu na obiekt należy:

  1. Wejść na stronę: https://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/editions/2262/plebiscite/stage-1?arg_1=stage-1.
  2. Wyszukać zgłoszony obiekt według województwa, lub nazwie obiektu.
  3. Kliknąć na zgłoś obiekt, a następnie “zobacz podstronę obiektu i oddaj swój głos”.
  4. Na podstronie podać imię i nazwisko, adres mailowy, zaznaczyć “Nie jestem robotem” – a po udanej weryfikacji kliknąć “Zagłosuj”, na podany adres mailowy wysłany zostanie link do aktywacji głosu, należy go zaakceptować.
  5. Gotowe! Twój głos został oddany.
  6. Liczba oddanych głosów będzie aktualizowana o pełnej godzinie.

Głosowanie trwa do 30 kwietnia.


Galeria Sztuki Stara Łaźnia Fot. Izabela Muszczynko

Galeria Sztuki Stara Łaźnia i budynek SOK przy ul. Noniewicza 71 zakwalifikowały się do udziału w Finale Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego “Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” jako jedne z najciekawszych modernizacji ukończonych do 2020 roku. Można je znaleźć na interaktywnej mapie Polski wraz z indywidualną wizytówką obiektu “I Etap XXV Edycja”. Tegoroczna, jubileuszowa edycja konkursu odbywa się pod patronatem honorowym Ministra Infrastruktury Andrzeja Adamczyka.

SOK Noniewicza 71 Fot. Bogusław Wasilewski

Ogólnopolski Konkurs Budowlany dla inwestorów, firm wykonawczych i architektonicznych wyłania, nagradza i promuje modernizacje budowlane, nowe obiekty. Przedsięwzięcie ma już długą, ponad dwudziestoletnią tradycję. Co roku do biura organizacyjnego spływają zgłoszenia od ambitnych, pełnych zapału ludzi, którzy chcą zmieniać na lepsze otaczającą ich rzeczywistość. O udział w rywalizacji ubiegają się nie tylko osoby fizyczne, ale też powiaty, urzędy miasta, instytucje  i deweloperzy.

Celem działań konkursowych jest promocja oraz wyłonienie każdego roku najlepszych, wyróżniających się szczególnymi walorami przedsięwzięć budowlanych. Zgłaszać można projekty, które za cel obrały sobie ratowanie obiektów dziedzictwa minionych pokoleń. Mogą być to budynki różnego typu – mieszkalne, hotelarskie, przemysłowe, sportowe i zabytkowe, ale też mosty, drogi czy całe obszary poddane rewitalizacji oraz nowe obiekty.


Kategoria: Archiwum