ODWOŁANE | Zabawy z igłą i nitką. Mikołajkowy zawrót głowy

Z przykrością informujemy, że z powodów niezależnych od organizatora jesteśmy zmuszeni odwołać warsztaty “Zabawy z igłą i nitką. Mikołajkowy zawrót głowy”. Przepraszamy za niedogodności i zapraszamy na kolejne spotkanie w styczniu 2022 r.

4.12.2021, godz. 11.00-13.00
kawiarnia artystyczna, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny | rezerwacja miejsc (tel. 87 563 85 22), decyduje kolejność zgłoszeń
liczba miejsc ograniczona zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym

Zapraszamy na otwarte warsztaty rękodzieła dla dzieci. Z uwagi na zbliżające się święta, przygotujemy małe dekoracje, które wypełnią Wasze domy magiczną, zimową aurą. Twórczo wykorzystamy kolorowe nici i kawałki materiału. Podczas spotkania powstaną Mikołajki, które posłużą Wam jako choinkowe zawieszki! 

W trakcie warsztatu rękodzieła poznamy elementy szycia i łączenia tkaniny igłą i nitką. Jest to prosta, ale niezmiernie przydatna umiejętność. Wykonane ozdoby uczestnicy warsztatów zabierają ze sobą.

Prowadzenie: Halina Lutyńska, Pracownia Rękodzieła i Rzemiosła SOK.

Liczba miejsc ograniczona do 12 osób. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci)  i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

 

 

Kategoria: Archiwum