Zabawy z igłą i nitką. Kolorowe wiosenne kwiaty

Zapraszamy na otwarte warsztaty rękodzieła dla dzieci. Twórczo wykorzystamy kolorowe nici i kawałki materiału. Powstaną z nich piękne, wiosenne kwiaty, które na pewno przydadzą się w Dniu Kobiet. Każda mama, babcia, ciocia, siostra czy najlepsza przyjaciółka będzie zachwycona takim własnoręcznie uszytym kwiatkiem. 

6.03.2021, godz. 11.00-13.00
kawiarnia artystyczna, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny | rezerwacja miejsc (tel. 87 563 85 22), decyduje kolejność zgłoszeń
liczba miejsc ograniczona zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym

Zapraszamy rodziny z dziećmi do pracy twórczej. Za pomocą igły, kolorowych nici i kawałków materiału stworzymy piękne, wiosenne kwiaty, które można wykorzystać w poniedziałek, 8 marca, czyli w Dzień Kobiet. Każda mama, babcia, ciocia, siostra czy najlepsza przyjaciółka będzie zachwycona takim własnoręcznie uszytym kwiatkiem. W trakcie warsztatu rękodzieła poznamy elementy szycia i łączenia tkaniny igłą i nitką. Jest to prosta, ale niezmiernie przydatna umiejętność. Wykonane ozdoby uczestnicy warsztatów zabierają ze sobą.

Prowadzenie: Halina Lutyńska, Pracownia Rękodzieła i Rzemiosła SOK.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

 

 

Kategoria: Archiwum