Za Kurtynką: Kosmiczny Bal Karnawałowy

Kosmiczna zabawa z Astronomem Hilarym, który wraz z Gwiazdą Kasjopeją zabierze nas w taneczną, międzygalaktyczną podróż. Zbudujemy rakiety z klocków puzzli, pomożemy aniołkom wysprzątać do czysta Drogę Mleczną z niepotrzebnych gwiazd. Odwiedzimy Księżyc i dosiądziemy koguta Pana Twardowskiego, a na obcej planecie spotkamy przyjaznych kosmitów.

Sobota, 4.01.2020, godz. 10.00
Sala Kameralna, ul. Jana Pawła II 5

Bilety: 18 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK
z
Suwalską Kartą Mieszkańca >> zniżki do 50%

Zapraszamy na prawdziwie kosmiczną zabawę z Astronomem Hilarym, który wraz ze swoją przyjaciółką Gwiazdą Kasjopeją zabierze nas w taneczną, międzygalaktyczną podróż. Będziemy budować rakiety z klocków puzzli, pomożemy aniołkom marionetkom wysprzątać do czysta Drogę Mleczną ze wszystkich niepotrzebnych gwiazd. Odwiedzimy też Księżyc, na którym dosiądziemy barwnego koguta Pana Twardowskiego, a na obcej planecie spotkamy przyjaznych kosmitów. Na koniec wybierzemy Gwiazdę i Gwiazdora naszego Kosmicznego Balu.

Kosmiczne przebrania mile widziane!

Artyści białostockiego “Teatru pod Orzełkiem” to profesjonalni aktorzy lalkarze, absolwenci Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku, Akademii Teatralnej w Warszawie, prezentujący swoje umiejętności w kraju i za granicą. Twórcą teatru jest Mariusz Orzełek, wieloletni praktyk technik lalkowych, współtwórca białostockich teatrów dla dzieci “Klapa” i “Co Nieco”. W latach 1994-2002 wykładowca w Akademii Teatralnej w Warszawie na Wydziale Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku.

zabawa dla dzieci od 4 lat
czas trwania: ok. 90 minut


Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>

Kategoria: Archiwum