ODWOŁANE | Za Kurtynką: Igraszki z Dropsem

Bajka Jana Brzechwy “Pan Drops i jego trupa” jest pretekstem do zabawy w teatr i opowieści o obieżyświatach, powsinogach, trampach, włóczęgach, wagabundach. Piękne lalki – marionetki sycylijskie, zabytkowy kufer podróżny zamieniony w teatralną scenę i muzyka grana na żywo przez Grażę Wielgus, to gwarancja wysmakowanej i udanej teatralnej podróży.

UWAGA!
wydarzenie odwołane
szczegóły >>

Piątek, 27.03.2020, godz. 8.30, 10.00, 11.30
Sala Kameralna, ul. Jana Pawła II
Bilety: 16 zł w kasie SOK   |   spektakl dla grup zorganizowanych (3+)
rezerwacje: tel. 87 563 85 39, 08, 18

________________________________________
Obowiązują zniżki dla beneficjentów programu Suwalska Karta Mieszkańca >> 

Bajka Jana Brzechwy „Pan Drops i jego trupa” jest inspiracją do zabawy w teatr i pełną niespodziewanych zwrotów akcji opowieścią o obieżyświatach, powsinogach, trampach, włóczęgach, wagabundach, trubadurach, jednym słowem o wędrownych grajkach. Piękne lalki – marionetki  sycylijskie autorstwa Katarzyny Samosiej, zabytkowy kufer podróżny zamieniony w teatralną scenę, muzyka grana na żywo przez Grażę Wielgus, to gwarancja wysmakowanej i udanej teatralnej podróży.  Zapraszamy w wędrowno-magiczny świat, gdzie wszystko jest możliwe!

Po spektaklu zapraszamy na spotkanie warsztatowe pt. “Sakiewka podróżnika”. Młodych artystów zachęcamy do zaprezentowania się na Scenie dla Ciebie – zgłoszenia do 23.03.2020 na adres: grazyna.filipowicz_karp@soksuwalki.eu.

spektakl dla dzieci od 3 lat
czas trwania spektaklu: ok. 45-50 minut + ok. 15 minut spotkanie warsztatowe


Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>

Kategoria: Archiwum