Za Kurtynką: Awanturka z leśnego podwórka

Teatr Bajlandia zaprasza na leśne podwórko. Atmosfera na nim jest co prawda lekko nerwowa, ale miłość, szacunek, szlachetność i zgoda pozwolą, by znowu było kolorowo, wesoło i spokojnie. Pełen przygód i humoru spektakl, ze świetnymi aktorami – zwierzakami-lalkami i mądrym finałem rozbawi każdego. I przy okazji czegoś ważnego nauczy!

Piątek, 27.09.2019, godz. 9:00 i 11:00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II

Bilety: 10 zł w kasie SOK | spektakle dla grup zorganizowanych
rezerwacje: tel. 87 563 85 08, 563 85 18

________________________________________
spektakl dla uczniów klas 2-6 SP 
obowiązują zniżki dla beneficjentów programu Suwalska Karta Mieszkańca >> 

AWANTURKA Z LEŚNEGO PODWÓRKA to pełna przygód i humoru bajka dla na najmłodszych. Kolorowa i rozśpiewana w prawdziwie leśnej scenerii opierająca się na interakcji z dziećmi, które biorą czynny udział w przygodach leśnych bohaterów. Dzieci nauczą się od zwierzątek, że wzajemna miłość i szacunek są najważniejsze w życiu a zgoda pozwoli przetrwać nawet najtrudniejsze chwile. Czy leśna kompania zdoła przechytrzyć cwanego lisa? Czy szlachetność i zgoda zwyciężą? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziecie tylko podczas tego spektaklu!

Bohaterowie: Zajączek – uroczy romantyk, Jeżyk – ufny i dobroduszny, prawdziwy bohater, Gąska Pralinka – łakomczuszek, Lisek – sprytny i przebiegły.

 


Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>

Kategoria: Archiwum