XVI Konfrontacje Talentów Wokalnych Świetlik 2022

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią powraca konkurs dla młodych wokalistów z regionu! Gdy pierwsi młodzi wykonawcy stanęli na scenie I Konfrontacji Talentów Wokalnych Świetlik, tych, którzy wystąpią w tym roku, nie było jeszcze na świecie. To już szesnasta edycja Konfrontacji, które przyciągają najlepszych młodych wokalistów w północno-wschodniej Polsce!

XVI Konfrontacje Talentów Wokalnych Świetlik 2022
20.05.2022, godz. 10:00
Sala Kameralna SOK, ul. Jana Pawła II 5

wstęp wolny

W czasach inwazji telewizyjnych show, w których nie ma miejsca na autentyczną ŚWIEŻOŚĆ i realne DEBIUTY, pomysłodawcy i jurorzy Konfrontacji Talentów Wokalnych postawili sobie za cel wyszukiwanie prawdziwie nieoszlifowanych diamentów.

Jak co roku na Konfrontacjach spotkają się młodzi wokaliści ze szkół i placówek kulturalnych z regionu. Dzieci i młodzież ze wsi, miast i miasteczek. Ci, którzy nigdy wcześniej lub jedynie na bardzo małą skalę mieli styczność ze sceną i publicznym występem.

Cykliczne Konfrontacje dają im możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych. Podczas wcześniejszych edycji uczestnicy, którzy zdobyli pierwsze miejsce w swojej kategorii, dostali szansę regularnego szkolenia emisji głosu oraz doskonalenia swojego warsztatu wokalnego pod opieką instruktora muzycznego SOK, Emila Kulbackiego. Owocem tej solidnej i twórczej pracy jest działająca od kilku lat grupa wokalna Studio Piosenki Świetlik >>. Zespół koncertuje nie tylko na terenie Suwałk. Z powodzeniem bierze także udział w licznych konkursach i występach na terenie całej Polski.


NIEZBĘDNE INFORMACJE, REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIA

Jak się zgłosić do udziału?

Do 13 maja 2022 roku wyślij wypełnioną kartę zgłoszenia

pocztą na adres Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jana Pawła II 5, 16-400 Suwałki z dopiskiem „Świetlik 2022”.
> na adres e-mail: emileven@wp.pl
> faksem: 87 563 85 30

Udział w Konfrontacjach wymaga wpłaty wpisowego w wysokości 20 zł od uczestnika. Szczegóły w regulaminie >>>


 

Kategoria: Aktualności, Wydarzenia nadchodzące