XIV Konfrontacje Talentów Wokalnych ŚWIETLIK 2018

To kolejna szansa przed utalentowanymi wokalistami na zaprezentowanie swoich umiejętności przed szerszą publicznością i profesjonalnym jury. Warto przyjść i posłuchać najlepszych młodych wokalistów w północno-wschodniej Polsce!

Czwartek, 17.05.2018, godz. 10:00
Sala Kameralna, ul. Jana Pawła II 5

wstęp wolny


W czasach inwazji telewizyjnych show, w których nie ma miejsca na autentyczną ŚWIEŻOŚĆ i realne DEBIUTY, pomysłodawcy i jurorzy Konfrontacji Talentów Wokalnych postawili sobie za cel wyszukiwanie prawdziwie nieoszlifowanych diamentów.

Jak co roku na Konfrontacjach spotkają się młodzi wokaliści ze szkół i placówek kulturalnych powiatu suwalskiego. Dzieci i młodzież ze wsi, miast i miasteczek. Ci, którzy nigdy wcześniej lub jedynie na bardzo małą skalę mieli styczność ze sceną i publicznym występem.

Cykliczne Konfrontacje dają im możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych. Podczas wcześniejszych edycji uczestnicy, którzy zdobyli pierwsze miejsce w swojej kategorii, dostali szansę regularnego szkolenia emisji głosu oraz doskonalenia swojego warsztatu wokalnego pod opieką instruktora muzycznego SOK, Emila Kulbackiego. Owocem tej solidnej i twórczej pracy jest działająca od kilku lat grupa wokalna Studio Piosenki Świetlik >>. Zespół koncertuje nie tylko na terenie Suwałk. Z powodzeniem bierze także udział w licznych konkursach i występach na terenie całej Polski.


NIEZBĘDNE INFORMACJE, REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIA

Jak się zgłosić do udziału?

Do 14 maja 2018 roku wyślij wypełnioną kartę zgłoszenia

> pocztą na adres Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jana Pawła II 5, 16-400 Suwałki z dopiskiem „Świetlik 2018”.
> faksem pod numer 87 563 85 30
> na adres e-mail: emileven@wp.pl

Udział w Konfrontacjach wymaga wpłaty wpisowego w wysokości 20 zł od uczestnika. Szczegóły w regulaminie >>>


Tak było podczas XIII Konfrontacji Talentów Wokalnych Świetlik 2017 >>>

Kategoria: Archiwum

                               
Image Widget