XIII Świetlikowe Kolędowanie

Przedświąteczny tydzień to najlepszy czas na koncert kolęd, pastorałek oraz zimowych i świątecznych piosenek. Tydzień przed Wigilią Bożego Narodzenia Studio Piosenki Świetlik zaprasza na trzynaste już Świetlikowe Kolędowanie. W tym roku na scenie Sali im. A. Wajdy wystąpi blisko czterdziestu młodych wokalistek i wokalistów szlifujących talent pod kierownictwem Emila Kulbackiego.

17.12.2021 r., godz. 19.00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

bilety: 10 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK
zamów transport door-to-door >>

Świetlikowe kolędowanie to już kilkuletnia suwalska tradycja świąteczna. Koncerty Świetlików stały się stałym punktem przedświątecznego kalendarza i przyciągają tłumy fanów bożonarodzeniowej atmosfery. W tym roku na scenie Sali im. A. Wajdy wystąpi blisko czterdziestu młodych wokalistek i wokalistów szlifujących talent pod kierownictwem Emila Kulbackiego. W repertuarze najpiękniejsze kolędy, pastorałki i świąteczne piosenki, a także wprowadzające w klimat „piosenki z dzwonkami” czyli popularne utwory rozrywkowe w klimacie zimowym.

Warto wybrać się na koncert całą rodziną, zabrać przyjaciół i sąsiadów i zatrzymać na moment w przedświątecznej gonitwie, zamieniając gorączkę zakupów na ciepłe chwile spędzone w gronie bliskich osób.


Wydarzenie odbędzie się w aktualnym reżimie sanitarnym, a jego uczestnicy są zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych, m.in.: zakrywania ust i nosa środkami ochrony osobistej (maseczka, przyłbica), używania płynu odkażającego dłonie, zachowania przepisowej odległości podczas przepływu na widownię i złożenia pracownikowi obsługi widowni obowiązkowego, pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony SOK (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Szczegóły w Regulaminie imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury.
 

Kategoria: Archiwum