XI Konfrontacje Talentów Wokalnych ŚWIETLIK 2015

Czas na kolejne Konfrontacje Talentów Wokalnych “ŚWIETLIK”. Młodzi wokaliści z powiatu suwalskiego powalczą piosenkami o uznanie jury jedenastej edycji Konfrontacji.

XI Konfrontacje Talentów Wokalnych „ŚWIETLIK 2015″
Poniedziałek, 11.05, godz. 10:00
Sala Granatowa, ul. T. Noniewicza 71

Wstęp wolny

W czasach inwazji telewizyjnych show, w których nie ma miejsca na autentyczną ŚWIEŻOŚĆ i realne DEBIUTY, pomysłodawcy i jurorzy Konfrontacji Talentów Wokalnych postawili sobie za cel wyszukiwanie prawdziwie nieoszlifowanych diamentów.

Jak co roku na Konfrontacjach spotkają się młodzi wokaliści ze szkół i placówek kulturalnych powiatu suwalskiego. Dzieci i młodzież ze wsi, miast i miasteczek. Ci, którzy nigdy wcześniej lub jedynie na bardzo małą skalę mieli styczność ze sceną i publicznym występem.

Cykliczne Konfrontacje dają im możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych. Podczas wcześniejszych edycji uczestnicy, którzy zdobyli pierwsze miejsce w swojej kategorii, dostali szansę regularnego szkolenia emisji głosu oraz doskonalenia swojego warsztatu wokalnego pod opieką instruktora muzycznego SOK, Emila Kulbackiego. Owocem tej solidnej i twórczej pracy jest działająca od 5 lat 14-osobowa grupa wokalna Studio Piosenki „Świetlik”. Zespół koncertuje nie tylko na terenie Suwałk; z powodzeniem bierze także udział w licznych konkursach i koncertach na terenie całej Polski.

KARTA ZGŁOSZENIA i REGULAMIN

Tak było na X Konfrontacjach Wokalnych “Świetlik”:

Sponsorzy:

szulc_logomjmlogo_krukeltechbiur

Patroni medialni:

suwalki24 radio5 tvs24-e_AKTUALNE niebywale

suwalkiinfo_logo_zawsze takie Augustow24dwutygodnik

swietlik_2015

Kategoria: Archiwum