Kategorie
Galeria Sztuki Stara Łaźnia Archiwum Stara Łaźnia - Archiwum

Im dalej w las | wystawa Agnieszki Urszuli Cioch

Czy prace mogą tworzyć ekosystem? Nie zaszkodzi sprawdzić. Różne cykle rysunków są jak oddzielne gatunki, pajęczyna z mozaiki, liście z papieru, wszystko razem tworzy symboliczny las, który można zwiedzać wyznaczonymi ścieżkami, jak w rezerwacie przyrody. I tak jak można szukać grzybów, tak w tym “lesie” można poszukiwać sensu czy własnej drogi, tylko lepiej się tu nie zgubić.

Galeria Sztuki Stara Łaźnia
ul. A. Wajdy 3

Wstęp wolny
Wystawa czynna od 17.01.2023 r. – 02.04.2023 r. 

zamów transport door-to-door >>

AGNIESZKA URSZULA CIOCH
Urodzona w Augustowie. Absolwentka Matematyki na Politechnice Warszawskiej i Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Studiowała w Grecji na ASFA – Academy of Fine Arts in Athens oraz we Włoszech na Accademia di Belle Arti di Ravenna. Finalistka Konkursu Malarskiego o Nagrodę Eibischa 2021. Brała udział w wielu wystawach
zbiorowych i indywidualnych np. Embarras de Richesse, Galeria 9,39 w Toruniu, 2021; Ni to ni owo, Mała Galeria APK w Augustowie, 2022; Może się nie udać, Galeria Labirynt w Lublinie (wystawa zbiorowa), 2022. Obecnie mieszka i tworzy w Warszawie. Artystka sztuk wizualnych. Na jej działania składają się rysunek, malarstwo, mozaika i instalacje artystyczne (czyli prawie wszystko). W swojej twórczości zajmuje się obserwacją codzienności i absurdem egzystencji.

Kontakt: https://www.facebook.com/ciochagnieszka

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją

Regulaminu imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>>