Wystawa prac Julii Augustynowicz w GJO

Wizyta w Galerii Jednego Obrazu SOK będzie okazją do podziwiania prac Julii Augustynowicz, utalentowanej plastycznie licealistki. Zainteresowania krążące wokół psychologii, kinematografii i literatury znajdują odzwierciedlenie w rysunkach młodej artystki. Surrealistyczne i klimatyczne prace Julii Augustynowicz będziemy mogli podziwiać do 22 kwietnia!

Galeria Jednego Obrazu
pl. J. Piłsudskiego

wstęp wolny | wystawa czynna od 21.03.2022 do 22.04.2022

zamów transport door-to-door >>

Wizyta w Galerii Jednego Obrazu SOK będzie okazją do podziwiania prac Julii Augustynowicz, utalentowanej plastycznie licealistki. Zainteresowania krążące wokół psychologii, kinematografii i literatury znajdują odzwierciedlenie w rysunkach młodej artystki. Inspiracje do swoich prac czerpie z książek, muzyki i filmów związanych głównie z horrorem i surrealizmem. W swojej twórczości Julia Augustynowicz skupia się na detalu, który pozwala oddać szczegółową wizję pracy. Szczególnej uwadze licealistka poddaje prace uznanych artystów wzbudzające skrajne emocje i wywołujące niepokój w odbiorcy.

Surrealistyczne i klimatyczne prace Julii Augustynowicz będziemy mogli podziwiać do 22 kwietnia!

Ekspozycję można oglądać 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Znajduje się w zabytkowym budynku dawnej miejskiej rogatki, w którym od 2008 roku mieści się Galeria Jednego Obrazu Suwalskiego Ośrodka Kultury.


Regulamin imprez i wydarzeń artystycznych w Suwalskim Ośrodku Kultury >> 

Kategoria: Aktualności