„Kartki z Podlasia i Suwalszczyzny”. Wystawa prac Moniki Stankiewicz w GJO

Wizyta w Galerii Jednego Obrazu SOK będzie okazją do podziwiania prac Moniki Stankiewicz projektantki graficznej, fotografki i ilustratorki.

Galeria Jednego Obrazu
pl. J. Piłsudskiego

Wstęp wolny | wystawa czynna od 1.10.2022 r. do 31.10.2022 r. 

zamów transport door-to-door >>

 Monika Stankiewicz – projektantka graficzna, artystka, fotografka i ilustratorka. Absolwentka grafiki na Politechnice Białostockiej oraz Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Obecnie mieszka i tworzy w Suwałkach. Fotografuje, maluje obrazy, tworzy szeroko pojęte projekty graficzne. Fascynuje się kulturą, architekturą i historią danego miejsca. Z tych źródeł czerpie inspiracje do kreowania kolejnych graficznych ilustracji. W swej twórczości posługuje się geometrycznymi, szczegółowymi formami. Na wystawie w GJO zatytułowanej „Kartki z Podlasia i Suwalszczyzny” przedstawione są grafiki będące ilustracjami wspomnianych regionów. Wystawa składa się z dwóch zbiorów grafik. Pierwszy prezentuje widokówki miejskie. Drugi zbiór jest serią ilustracji wsi podlaskiej.

Wystawę będziemy mogli podziwiać do 31 października 2022.

Kontakt:

ig:@stankiewicz_monika_

e-mail: dyktujmy@gmail.com

Ekspozycję można oglądać 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Znajduje się w zabytkowym budynku dawnej miejskiej rogatki, w którym od 2008 roku mieści się Galeria Jednego Obrazu Suwalskiego Ośrodka Kultury.


Regulamin imprez i wydarzeń artystycznych w Suwalskim Ośrodku Kultury >> 

Kategoria: Aktualności, Wydarzenia nadchodzące