Wpadnij na Artystyczne Podwórko. Dzień Dziecka z SOK

We wtorek, 1 czerwca na Artystycznym Podwórku przed Suwalskim Ośrodkiem Kultury będziemy świętowali Dzień Dziecka. W artystycznych strefach czekają doświadczenia, animacje, gry, zagadki i konkursy. SOK-owy pakiet na Dzień Dziecka zawiera dobrą zabawę, świetną pogodę, powody do uśmiechu w kolorach tęczy oraz darmowe zastrzyki… dobrej energii!

1.06.2021, godz. 16.00-19.00
plac przed SOK, ul. Jana Pawła II 5

wstęp wolny
wydarzenie organizowane w aktualnym reżimie sanitarnym

Po zeszłorocznej przerwie, wywołanej WiadomoCzym, przed Suwalskim Ośrodkiem Kultury powstanie Artystyczne Podwórko, a na nim mnóstwo najróżniejszych stref. W każdej będzie można spędzić mnóstwo czasu i ani przez chwilę się nie nudzić. Warto jednak zajrzeć do każdej, bo oferują najróżniejsze atrakcje i aktywności. Przygotujcie się na wyjątkowe kilka godzin zabawy. SOK-owy pakiet na Dzień Dziecka zawiera dobrą zabawę, świetną pogodę, powody do uśmiechu w rozmiarze XXL oraz darmowe zastrzyki… Mowa oczywiście o zastrzykach przedwakacyjnej dobrej energii!

Czekają na Was: strefa nauki – doświadczenia, pokazy i warsztaty, strefa zabawy ZWIERZYNIEC – animacje, gry i konkursy, zagadki, strefa teatru i pacynki gry i animacje teatralne, tworzenie pacynki, strefa sztuki – działania plastyczne, tworzenie postaci i masek  na patyku, strefa starych gier Mrocznego Bractwa – planszówki i inne klasyczne zabawy, strefa plastyczna – Wymyśl – zrób – zapamiętaj, GRAFICZNE KORALIKI – lepienie koralików z mas plastycznych, ZAGADKOWE PUDŁO – tajemnicze zagadki w pudle, DR CLOWN – animacje z klownem oraz konkursy z nagrodami.

W programie również taneczne występy gości Suwalskich Prezentacji Artystycznych oraz stoiska gości specjalnych – suwalskiej Policji, Straży Pożarnej i Straży Miejskiej.

 

SPONSOR WYDARZENIA


Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>

Kategoria: Archiwum, Dla dzieci