ODWOŁANE | Przebudź się i bądź szczęśliwy!

Pierwszego dnia wiosny zapraszamy na wiosenną podróż wgłąb siebie. W fascynującą podróż po tajemniczych zakamarkach naszej… głowy zabierze nas Natalia Bełdyga, która zapozna uczestników spotkania z niezbędnikiem szczęścia, jakim jest uważne życie “tu i teraz”.

UWAGA!
wydarzenie odwołane
szczegóły >>

Sobota, 21.03.2020, godz. 16.00
kawiarenka artystyczna
ul. Noniewicza 71
wstęp wolny

Nieprzypadkowo pierwszy dzień wiosny wybrano jako datę opowieści motywacyjnej pt. „Wiosenne przebudzenie”, podczas sesji skupimy się bowiem na tym, jak można rozpocząć podróż do prawdziwej natury, która okazuje się być źródłem naszego szczęścia. Natalia Bełdyga na przykładzie własnych doświadczeń z medytacją opowie o jej drodze do szczęścia. Oprócz “opowieści motywacyjnej” o szczęściu, spotkanie będzie również wprowadzeniem do medytacji.

Spotkanie i prezentacja oparte jest na autorskim programie Natalii Bełdygi zatytułowanym „Bądź szczęśliwy” zapoznającym z praktyką uważności, stworzonej na potrzeby indywidualnych i grupowych sesji. Będzie również czas na swobodna dyskusję i wymianę myśli. “Wiosenne przebudzenie” to świetna okazja, żeby otworzyć się na własne potrzeby i poświęcić ten czas najważniej osobie – SOBIE. 

Natalia Bełdyga jest prezesem stowarzyszenia „Jasne życie”, zajmującego się szeroko rozumianą pracą z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Jego celem jest wspieranie rozwoju kultury, edukacji, przedsiębiorczości, ekologii, a także aktywizacja zawodowa i społeczna osób w różnym wieku, z różnych środowisk, mieszkańców powiatu suwalskiego i kraju. Stowarzyszenie podejmuje również działania na rzecz aktywizacji zawodowej i społecznej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, w tym osób niepełnosprawnych oraz działania związane z promocją zdrowego trybu życia oraz ochroną zdrowia poprzez organizację m.in. imprez kulturalnych i sportowo-rekreacyjnych, wycieczek krajoznawczych, warsztatów oraz szkoleń.


Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>

Kategoria: Archiwum, Wydarzenia nadchodzące