ODWOŁANE | Wigraszek 2020

Już w czerwcu odbędzie się w Suwalskim Ośrodku Kultury kolejna edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży Wigraszek. To będzie już 19. teatralne święto młodych aktorów w Suwałkach. Termin zgłoszeń 27 kwietnia 2020 r.

UWAGA!
wydarzenie odwołane
szczegóły >>

18-20.06.2020
SOK, ul. Jana Pawła II 5

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży Wigraszek popularyzuje amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe. Już po raz dziewiętnasty na suwalskich scenach młodzi aktorzy dokonają podsumowania swoich dokonań artystycznych, skonfrontują się z adeptami teatru z innych zakątków Polski, a także z innych krajów.

W programie festiwalu, oprócz spektakli konkursowych i towarzyszących, znajdą się również spotkania warsztatowe i animacje artystyczne. Gościem specjalnym Wigraszka będzie Krakowski Teatr Uliczny Scena Kalejdoskop, jeden z najoryginalniejszych teatrów ulicznych w Polsce. Jak zawsze, młodych aktorów oceniać będą uznani w środowisku zawodowy. 

Zapraszamy małych i dużych Widzów do udziału! Na wszystkie wydarzenia – wstęp wolny.


Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres Suwalskiego Ośrodka Kultury, 16-400 Suwałki, ul.Papieża Jana Pawła II 5, z adnotacją “Wigraszek 2020”. Do wypełnionej karty zgłoszenia prosimy dołączyć zarejestrowany spektakl (ogólny plan bez zbliżeń i montażu) na nośnikach cyfrowych. Termin zgłoszeń – 27 kwietnia 2020 r.

  Regulamin PL >>    |   Karta zgłoszenia PL –    wydrukuj >>     wypełnij >>
  Regulations ENG >>   |   Application Card ENG –    print >>    fill out >>

Drogą mailową, na adres sok@soksuwalki.eu, należy nadesłać materiały informacyjno-reklamowe zespołu w języku polskim lub angielskim.

Informacji dotyczących festiwalu udziela dyrektor festiwalu Grażyna Filipowicz-Karp, tel. (87) 513 625 229 i (87) 563 85 37, grazyna.filipowicz_karp@soksuwalki.eu.


W przypadku zdarzenia losowego, które uniemożliwi organizację i realizację Festiwalu, np. epidemii koronawirusa, organizator odwoła XIX Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży Wigraszek 2020. Opłacone przez uczestników akredytacje za udział w Festiwalu będą zwrócone podmiotom zgłaszającym zespoły.


Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>

Kategoria: Aktualności, Teatr, Wydarzenia nadchodzące