ODWOŁANE | Wielkanocne zwierzaki w Dziecięcej Akademii Rękodzieła

W związku z decyzją Rządu RP o wprowadzeniu rozszerzonych zasad bezpieczeństwa w całej Polsce od 20 marca do 9 kwietnia 2021 r., planowane na 26 marca br. warsztaty ozdób wielkanocnych “Wielkanocne Zwierzaki” w ramach Dziecięcej Akademii Rękodzieła zostają odwołane.

 

Zapraszamy na wielkanocne spotkanie w Dziecięcej Akademii Rękodzieła. Tylko od Waszej wyobraźni zależy, jakie zwierzęta będą gościły w Waszych domach, a może nawet i na stołach (!), w czasie świąt. Może baranki niekoniecznie śnieżnobiałe, może zajączki z baaaardzo długimi uszami, a może kurczaczki puchate jeszcze bardziej niż w rzeczywistości?

26.03.2021, godz. 16.00-18.00
Galeria Patio, ul. Jana Pawła II 5

wstęp 5 zł
liczba miejsc ograniczona zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym 
informacje i zapisy (tel. 785 04 11 77)

Święta Wielkanocne to czas najpiękniejszej pory roku, kiedy przyroda budzi się do życia, nieśmiało pojawiają się  pierwsze kwiaty, przylatują ptaki i wszystko rozbrzmiewa wesołymi odgłosami. Symbolami tego intensywnego dla przyrody czasu są kurczaczek, zajączek, baranek oraz jajo – symbole nowego życia. Podczas tego marcowego spotkania Dziecięcej Akademii Rękodzieła, młodzi adepci sztuki rękodzielniczej wykonają swoje Wielkanocne Zwierzaki z różnorodnych materiałów: gipsu, tkaniny, kolorowego papieru, pomponów, bibuły, piórek, włóczki itp.

Prowadzenie: Lidia Żyniewicz, Pracownia Rzemiosła i Rękodzieła SOK.

Spotkania Dziecięcej Akademii Rękodzieła to zaproszenie do świata rękodzieła, w którym nauka i zabawa idą pod rękę. Poprzez trening kreatywności, zdolności manualnych, wyobraźni i pracy w grupie dzieci nabywają przydatne w rozwoju umiejętności oraz mają szansę, by odkryć swoje pasje. Wspólna ekspresja twórcza znakomicie wpływa na nawiązywanie pozytywnych relacji, pozwala zdobyć nowe doświadczenia oraz nauczyć się czerpania satysfakcji i przyjemności z pracy. Podczas zajęć nie tylko poznamy ciekawe techniki wykonania rękodzieła. To także okazja do spędzenia czasu w miłej atmosferze, wspólnej rozmowy i relaksu.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury i w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

 

 

Kategoria: Dla dzieci, Dziecięca Akademia Rękodzieła