Wielkanocne zabawy z igłą i nitką

Zapraszamy na warsztaty rękodzieła dla dzieci, w trakcie których uczestnicy poznają podstawy szycia i proste ściegi. Kreatywnie wykorzystamy kolorowe nici i kawałki materiału, z których przygotujemy urocze i proste w wykonaniu wiosenno-świąteczne dekoracje w postaci kurek Barwnopiórek.

26.03.2022, godz. 11.00-13.00
Pracownia Plastyczna Centrum, ul. Noniewicza 71

Wstęp wolny 
zamów transport door-to-door >>

Wiosenne słońce zachęca do twórczego działania. Zapraszamy na otwarte warsztaty rękodzieła dla dzieci, w trakcie których uczestnicy poznają podstawy szycia i łączenia za pomocą prostego ściegu. Jest to prosta, ale niezmiernie przydatna umiejętność. Z uwagi na zbliżające się święta wielkanocne, kreatywnie wykorzystamy kolorowe nici i kawałki materiału, z których przygotujemy urocze i proste w wykonaniu dekoracje.  Kurka Barwnopiórka ozdobi nie tylko wiosenny kącik, ale także może być wielkanocną dekoracją Twojego domu.

W tajniki posługiwania się igłą i nitką wprowadzi uczestników warsztatów Halina Lutyńska, doświadczona rękodzielniczka współprowadząca w Suwalskim Ośrodku Kultury Pracownię Rękodzieła i Rzemiosła. Wykonane ozdoby uczestnicy warsztatów zabierają ze sobą.

 

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury

Kategoria: Archiwum