Zabawa z Jose Torresem potrwa do białego rana!

Koncert i Zabawa Sylwestrowa
31.12.2014, godz. 22.00-05.00
Duża Scena i foyer, ul. Jana Pawła II 5

Świetny koncert, huczne toasty, szalona zabawa sylwestrowa i tańce do białego rana. Wszystkich, którzy nie mają jeszcze planów na Sylwestra, zapraszamy na wieczór w klimacie Hawany. Szalone i gorące kubańskie rytmy wypełnią SOK w ostatnią noc 2014 roku!

Bilety 120 zł / 160 zł w kasie SOK i na www.bilety.soksuwalki.eu

sylwester_750x100_nowe_bilety

Jose Torres trochę obawia się suwalskiej zimy, ale ma plan, jak sobie z tym poradzić i na trochę zamienić Suwałki w Hawanę – KLIKNIJ I PRZECZYTAJ WYWIAD Z JOSE TORRESEM!

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór i noc sylwestrową, podczas których ogrzeją Państwa ogniste rytmy z Kuby. Z zimowych Suwałk przeniesiemy się z Jose Torresem do słonecznej Hawany po wielką dawkę energii na 2015 rok!

  • Koncert Jose Torres & Havana Dreams – 120 zł Toast Noworoczny (deser i lampka szampana)  Bilety na koncert znajdą Państwo w rzędach IX – XI oraz XIV – XIX oraz na balkonie Dużej Sceny.
  • Koncert z zabawą sylwestrową – 160 zł Atmosferę kubańskiej fiesty zapewni DJ Juanky’s Power  Bilety na koncert z zabawą sylwestrową znajdą Państwo w rzędach I – VIII oraz XII – XIII Dużej Sceny.

Dodatkowa pula biletów – rzędy I, II, III, XII i XIII

  • Wyjątkowa gratka dla fanów salsy – w cenie biletu na koncert i zabawę – warsztaty salsy, które 30.12 poprowadzi Jose Torres z żoną – Izabelą Morawską-Torres DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

3

 KONCERT_SYLWESTROWY

W wyśmienity nastrój wprowadzi Państwa rozpoczynający Sylwestrową Noc pełen emocji koncert. Na scenie pojawi się niezrównany Jose Torres, wirtuoz instrumentów perkusyjnych, który od wielu lat jest „kubańskim ambasadorem” w Polsce. Towarzyszyć mu będą fantastyczni artyści z Havana Dreams. Specjalnie dla Państwa program wzbogacą pokazy taneczne w wykonaniu Torres Salsa Group na czele z Fernando Torresem Pinedą.

para para_1

Po koncercie zapraszamy na słodki poczęstunek. O północy wzniesiemy szampański toast za pomyślność w Nowym Roku.

ZABAWA SYLWESTROWA

Dla tych, którzy zdecydują się świętować nadejście Nowego Roku z nami, zabawa będzie trwać dalej – po koncercie i spełnieniu noworocznego toastu, zapraszamy na zabawę taneczną w klimacie kubańskim.

Wnętrza SOK staną się tego wieczora Casa de la Musica – klubem zagubionym w labiryncie uliczek kubańskiej stolicy, wypełnionym parami wirującymi w zmysłowej rumbie, żywiołowej salsie czy gorącym mambo.

IMG_8911 IzaJose

O taneczne rytmy zadba kubański DJ Juanky’s Power, który przywoła atmosferę prawdziwej fiesty. W zróżnicowanym repertuarze, obok największych hitów muzyki latynoamerykańskiej, znajdą się najbardziej znane przeboje muzyki tanecznej. W programie również animacje taneczne i pokazy choreografii.

Mile widziane stroje z kubańskim akcentem!
Kapelusz lub cygaro, wachlarz lub kwiaty we włosach – znakomicie wprowadzą w karnawałowy klimat.

dj t28a

Podczas tej wyjątkowej nocy z kubańskimi przebojami proponujemy Państwu bufet zimnych zakąsek (szwedzki stół) i napoje.

Zabawa Sylwestrowa zakończy się o godzinie 5.00 1 stycznia 2015 r.

Patronat medialny nad Koncertem Sylwestrowym objęli:

suwalkiinfo_logo_zawsze takie suwalki24 radio5 tvs24suwalszczyzna niebywale dwutygodnik

reklama_sylwester_SOK.indd

Kategoria: Archiwum