Who Asked i Cursed Knowledge w kolejnym etapie Rockowań 2022!

Zespoły Who Asked i Cursed Knowledge z Pracowni Muzycznej  Suwalskiego Ośrodka Kultury prowadzonej przez Tomasza Kierejszę, 4 czerwca 2022 r. zakwalifikowały się do 3 etapu konkursu Rockowania organizowanego przez Podlaski Instytut Kultury. Przesłuchania odbyły się w suwalskim pubie KOMIN. Gratulujemy!

Zespoły Who Asked i Cursed Knowledge z Pracowni Muzycznej  Suwalskiego Ośrodka Kultury prowadzonej przez Tomasza Kierejszę, 4 czerwca 2022 r. zakwalifikowały się do 3 etapu konkursu Rockowania organizowanego przez Podlaski Instytut Kultury. Przesłuchania odbyły się w suwalskim pubie KOMIN.

Między innymi te dwa zespoły usłyszymy podczas rockowego początku wakacji na koncercie Muzyki Młodej Generacji. Spotkanie odbędzie się 18 czerwca w Kawiarni Artystycznej.

Rockowania to największy przegląd zespołów rockowych w regionie, od pięciu lat organizowany przez Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku. Do udziału zapraszane są zespoły amatorskie z województwa podlaskiego, niezwiązane kontraktem płytowym ani inną umową wydawniczą.
Główna nagroda przeglądu to 5000 zł, a laureaci drugiego i trzeciego miejsca otrzymają odpowiednio 2500 i 1500 zł. Dodatkową nagrodę ufundowało Polskie Radio Białystok, partner medialny Rockowań. Jest to zakwalifikowanie do finału plebiscytu Niebieski Mikrofon – Muzyczna Nagroda Polskiego Radia Białystok 2022 oraz koncert live na antenie radia dla wybranego zespołu. Zostanie również przyznana nagroda specjalna ufundowana przez Partnera przeglądu 69 Guitars Pracownia Lutnicza – pełny serwis gitary lub gitary basowej dla wybranego gitarzysty lub basisty.

Kategoria: Aktualności