Wałbrzych lepiej zwiedzać na żywo. Tak jak oglądać kabaret SMILE

Kabaret SMILE
Piątek, 20.10.2017, godz. 17:30 i 20:30
Sala im. A. Wajdy, SOK, ul. Jana Pawła II 5

Jest ich trzech i potrafią rozbawić do łez. Sami twierdzą, że oglądanie ich w telewizji to jak zwiedzanie Wałbrzycha w internecie. Zapraszają na swój nowy program. Będzie coś o polityce czy nadal unikają tego tematu, wychodząc z założenia, że nie da się dobrze sparodiować komedii?

Bilety: 80/70/55 KUP TERAZ 17:30 >> i 20:30  >> lub w kasie SOK | impresariat zewnętrzny

Preferujemy skecze obyczajowe, bazujące na humorze sytuacyjnym oraz na charakterystycznych postaciach. Lubimy bawić się formą. Szukamy absurdów życia codziennego i przenosimy je na scenę. Uwielbiamy śpiewać, jeden z nas nawet potrafi, dlatego też naszą silną stroną jest piosenka kabaretowa. Unikamy humoru politycznego, bo po co parodiować komedię.

Kabaret to nasza pasja. Napisane przez nas teksty są tylko gliną, z której podczas występów, wraz publicznością, lepimy rzeźby zwane skeczami. Każdy nasz spektakl jest jedyny i niepowtarzalny. Oglądanie nas w telewizji czy w internecie jest jak zwiedzanie Nowego Jorku czy Wałbrzycha w Street View – Google Maps. Dlatego też jeśli kabaret Smile, to tylko i wyłącznie na żywo.

Skład: Andrzej Mierzejewski, Paweł Szwajgier, Michał Kincel

Więcej o kabarecie Smile na: wwwsmile.art.pl

Kategoria: Archiwum